Aktuálně

Je září a náš tým se rozrostl o nového makléře, Zdeňka Petráska.  Dosud se Zdeněk věnoval IT oboru, který je stále více potřebný i realitním obchodě. 


MARCEL ŠMÍD se stal další posilou týmu RE/MAX Synergy. V realitách není žádným nováčkem, pracoval na pozici asistenta makléřky Anny Černé. Gratulujeme ke kariérnímu růstu a těšíme se na jeho úspěchy.

 

 

Náš tým


RE/MAX Brothers -->>> RE/MAX Synergy

Milan Vršecký, Petra Vršecká, Tomáš Novák, Michal Novák

Dnes, 6. srpna 2019 došlo ke spojení dvou kanceláří RE/MAX; a to RMX Brothers s RMX Synergy. Cílem této fúze je zkvalitnění a zrychlení servisu poskytovaného našim klientům. Tomáš Novák a Michal Novák se pohybují na trhu s nemovitostmi řadu let a těší se mezi klienty dobrému jménu. 


Ray Prosek pro RE/MAX Synergy

Ve středu 19. června 2019 nás poctili svou návštěvou manželé Lenka a Ray Prosekovi. Jsou to češi, žijící na Hawaii a jsou nejúspěšnějšími realitními makléři na celém ostrově. Působí pod značkou RE/MAX, kde začínali jako makléři. Tvrdá práce a osobní růst je kariérně posunuly dál a tak zakoupili vlastní licenci, kterou pojmenovali RE/MAX ALOHA HOMES. Lenka a Ray patří k 1% nejlepších realitních agentů v USA. Získali ocenění LIFETIME ACHIEVEMENT RE/MAX Award!

Ray nám přinesl informace o tom, jak se vyvíjí realitní trh v USA. Makléřům poradil, jak lépe a snáze uspět v konkurenci, jak dělat účinný marketing a zlepšit a rozšířit své služby klientům.


Slovensko - LEGENDY SE VRACÍ

Protože celoživotní vzdělávání je důležité v každé profesi, proběhlo 7. června 2019 na  Slovensku  školení pro makléře RE/MAX, pod taktovkou Milana Vršeckého, majitele teplické a bílinské kanceláře RE/MAX Synergy, Pavla Hassmana, majitele chomutovské a pražské kanceláře RE/MAX 4YOU a Commercial Group a Míry Hodiny, majitele českobudějovické a pražské kanceláře RE/MAX G8. Den plný nových informací, byl zakončen byznys večeří s Richardem Churým, prezidentem RE/MAX Slovakia a Martinou Churou,  kterým děkujeme za pozvání a perfektní organizaci. 


Milan Vršecký

(Zprava: Petra Vršecká, Zdeňka Krátká, Eva Hodinová, Simike Valigurová, Martina Hassmanová)

 
 


Andělíčci od Lucie Bílé

Protože rádi děláme radost a stejně rádi pomáháme, rozhodli jsme se to spojit. Nakoupili jsme andělíčky, které navléká sama Lucie Bílá a výtěžek z jejich prodeje dává na charitu. Andělíčka darujeme každé kolegyni k narozeninám.


Krása pomáhá dětem❤️

22.března 2019 se v Severočeském divadle BALET, v Ústí nad Labem, konal již 14. ročník dobročinného projektu KRÁSA POMÁHÁ DĚTEM. Letos jsme spojili své síly s pořadatelkou Lenkou Kocmanovou Taussigovou i my a příspěli na nové přístroje pro chomutovskou a mosteckou nemocnici.