MENU

Aktuálně

Začátek roku 2020 přinesl do našeho týmu další posilu. PAVEL ŠMÍD je hypotečním poradcem RE/MAX FINANCE. Profesionálně a ochotně Vám zajistí financování Vaší nemovitosti. Protože mu klienti důvěřují, chtějí mu svěřit stávající nemovitost do prodeje a proto se Pavel rozhodl poskytovat klientům ucelený servis prodávat nemovitosti a zároveň pomáhat s jejich financováním.

Kontakt 


6. ledna 2020 proběhla v teplického hotelu Prince de Ligne Novoroční porada naší kanceláře, kde jsme vyhlásili ty nejlepší z nejlepších roku 2019! 

  • 1. místo Hana Kuncová
  • 2. místo Jana Parkmanová
  • 3. místo Anna Černá

Moc gratulujeme ! ! ! 

(Pro více fotek a informací, klikněte níže)

Makléři roku 2019 
 


Vánoční porada naší realitní kanceláře spojená s rozdáváním dárků byla plná pohody a skvělé atmosféry Výsledek obrázku pro vánoční stromeček kreslený

(2019)
 


Majitelé teplické licence RE/MAX Synergy, Milan a Petra Vršeckých, se sešli s držiteli licence RE/MAX ALOHA HOMES na Honolulu, Ray a Lenkou Prosek. Zatímco Lenka se na Honolulu stará o chod kanceláře (administrativa, marketing, lidské zdroje,..) tak Ray je stále aktivním realitním makléřem. Každoročně je oceňován na výroční konferenci v Las Vegas, coby nejlepší makléř. 

Témata byla jasná. Zkušenosti z realitního trhu, úroveň poskytovaných služeb klientům v USA a v České republice, ale také tvoření co nejlepších podmínek pro práci realitních makléřů ve svých kancelářích. 


HANA KAPLETOVÁ absolvovala Kategorizační test společnosti RE/MAX a kvalifikovala se na Certifikovaného realitního makléře 1. stupně. Gratulujeme!


10. Valašský kongres

7. listopadu 2019 se konal již 10. Valašský kongres. Každoročně se "remaxáci" mohou zúčastnit školení a setkávání se zajímavými hosty. Protože šlo o setkání jubilejní, hodnotilo se uplynulých 10 let. Ti nejlepší se podělili o své úspěchy i neúspěchy. Mezi oslovenými byl i Milan Vršecký, majitel teplické kanceláře RE/MAX Synergy. 

Vzácným hostem byl Jan Repa, rodilý slovák, který pracuje v USA, v Denveru na centrále RE/MAX !
 


MARCEL ŠMÍD absolvoval úspěšně Kategorizační test RE/MAX a zvýšil ⬆️ si tak kvalifikaci ve svém oboru. Gratulujeme !

Práce realitního makléře

Celoživotní vzdělávání je důležité v každé profesi. V naší kanceláři, je vzdělávání našich makléřů první na žebříčku hodnot. JANA NOVÁKOVÁ úspěšně složila zkoušku Certifikovaného realitního profesionála a získala tak vyšší kvalifikaci v oboru. Gratulujeme!

Práce realitního makléře 


Lucie Linhartová má narozeniny a tak jsme ji darovali andělíčka, kterého navlékala Lucie Bílá. Koupí andělíčka jsme přispěli na dobrou věc Image result for srdíčko 


Život sebou přináší různé situace. Některé jsou veselé, jiné méně. Jedna z těch nemilých je loučení :-(. Naše kolegyně Liudmila Alexeenko se přeštěhovala z Teplic do Prahy a proto bylo rozumné najít si domovskou kancelář právě v Praze. Liudmila přechází z naší kanceláře RE/MAX Synergy do RE/MAX Atrium. My jí děkujeme za dobrou náladu, kterou vždy šířila a přejem hodně úspěchů. 


Poslední říjnový den rozšířila naše řady HANKA KAPLETOVÁ. Nastartovala tak svou kariéru profesionální realitní makléřky a my jí přejeme úspěch !

Pokud i Vás láká podnikání v oboru realit, klikněte níže Image result for šipka dolu png. Nebudete na to sami !

Klikni na mě Dnes se v naší kanceláři, v Teplicích, Krupské ulici, konaly Kategorizační testy. Někteří makléři své znalosti obhajovali, jiní si zvyšovalli kvalifikaci v oboru.

Realitní trh se vyvíjí stejně, jako jiné obory. Mění se zákony, pravidla i nároky klientů. Proto dbáme na celoživotní vzdělávání svých makléřů.

Všichni uspěli a my gratulujeme !

(23.října 2019)
 


Naše pobočka v Bílině, Wolkerově 77

V roce 2018 jsme pro Vás, naše klienty, otevřeli další pobočku RE/MAX Synergy a to v Bílině, ve Wolkerově ulici. Snažili jsem se vytvořit důstojné místo s přátelskou atmosférou. Pokud se stane, že na naší pobočce nezastihnete žádného z makléřů, kontaktujte nás na telefonním čísle 731 618 492.

 

Náš tým 


PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO


Toto je jen malý výčet nemovitostí prodaných naší kanceláří v měsíci září/2019.

Vila, byt 2+1, byt 3+1+L, .... v Teplicích, tři pozemky v Krupce, 2+kk v Mostě, rodinný dům v Hrobčicích,...

Přesný počet prodaných, nebo pronajatých nemovitostí v tomto měsíci je 22! To znamená, že průměrně jsme zobchodovali  jednu nemovitost každý pracovní den!

 

Počet a rychlost prodaných nemovitostí prostřednictvím naší kanceláře, má vzestupnou tendenci.

Jedním z důležitých faktorů, který pomáhá prodat Vaší nemovitost rychleji a za vyšší cenu, je velký tým makléřů, kde každý jeden vede osobní databázi poptávajících a ve spolupráci pak uspokojují potřeby a požadavky prodávajích i kupujících. Pokud i Vy chcete vyzkoušet naše služby, kontaktujte naše makléře!

  


Celoživotní vzdělávání je důležité v každé profesi. V naší kanceláři, je vzdělávání našich makléřů první na žebříčku hodnot.  JANA NOVÁKOVÁ úspěšně složila zkoušku Certifikovaného realitního profesionála a získala tak vyšší kvalifikaci v oboru. Gratulujeme! Vlastníte nemovitost a rádi byste věděli, jakou má hodnotu?

Pak vyplňte náš krátký dotazník a my Vám ZDARMA zašleme její tržní cenu ! 


Marcel Šmíd úspěšně absolvoval Kategorizační test RE/MAX a zvýšil si tím svou kvalifikaci v oboru Profesionálního realitního makléře. GRATULUJEME ! 


Je září a náš tým se rozrostl o nového makléře, Zdeňka Petráska.  Dosud se Zdeněk věnoval IT oboru, který je stále více potřebný i realitním obchodě.  


JSME 11 LET S VÁMI  Výsledek obrázku pro SRDÍČKO


Je 1. srpna 2019 a my slavíme 11 leté výročí otevření naší kanceláře. Za tu dobu jsme prodali nebo pronajali bezmála 4000! nemovitostí. Rozšířili jsme náš tým a snažíme se stále inovovat a zlepšovat naše služby. Otevřeli jsme další kancelář v Bílině, ve Wolkerově ulici. Za 11 let se dá stihnout spousta dobrých věcí a my se těšíme na budoucnost.

Pokud chcete příští rok slavit s námi jako člen týmu, klikněte níže   Výsledek obrázku pro šípka dolů

 

Chci být členem týmu 


MARCEL ŠMÍD se stal další posilou týmu RE/MAX Synergy. V realitách není žádným nováčkem, pracoval na pozici asistenta makléřky Anny Černé. Gratulujeme ke kariérnímu růstu a těšíme se na jeho úspěchy.

 

 

Náš tým 


RE/MAX Brothers -->>> RE/MAX Synergy

Milan Vršecký, Petra Vršecká, Tomáš Novák, Michal Novák

V srpnu 2019 došlo ke spojení dvou kanceláří RE/MAX; a to RMX Brothers s RMX Synergy. Cílem této fúze je zkvalitnění a zrychlení servisu poskytovaného našim klientům. Tomáš Novák a Michal Novák se pohybují na trhu s nemovitostmi řadu let a těší se mezi klienty dobrému jménu.  


Ray Prosek pro RE/MAX Synergy

Ve středu 19. června 2019 nás poctili svou návštěvou manželé Lenka a Ray Prosekovi. Jsou to češi, žijící na Hawaii a jsou nejúspěšnějšími realitními makléři na celém ostrově. Působí pod značkou RE/MAX, kde začínali jako makléři. Tvrdá práce a osobní růst je kariérně posunuly dál a tak zakoupili vlastní licenci, kterou pojmenovali RE/MAX ALOHA HOMES. Lenka a Ray patří k 1% nejlepších realitních agentů v USA. Získali ocenění LIFETIME ACHIEVEMENT RE/MAX Award!

Ray nám přinesl informace o tom, jak se vyvíjí realitní trh v USA. Makléřům poradil, jak lépe a snáze uspět v konkurenci, jak dělat účinný marketing a zlepšit a rozšířit své služby klientům. 


Slovensko - LEGENDY SE VRACÍ

Protože celoživotní vzdělávání je důležité v každé profesi, proběhlo 7. června 2019 na  Slovensku  školení pro makléře RE/MAX, pod taktovkou Milana Vršeckého, majitele teplické a bílinské kanceláře RE/MAX Synergy, Pavla Hassmana, majitele chomutovské a pražské kanceláře RE/MAX 4YOU a Commercial Group a Míry Hodiny, majitele českobudějovické a pražské kanceláře RE/MAX G8. Den plný nových informací, byl zakončen byznys večeří s Richardem Churým, prezidentem RE/MAX Slovakia a Martinou Churou,  kterým děkujeme za pozvání a perfektní organizaci. 


Milan Vršecký

(Zprava: Petra Vršecká, Zdeňka Krátká, Eva Hodinová, Simike Valigurová, Martina Hassmanová)

 
  


Andělíčci od Lucie Bílé

Protože rádi děláme radost a stejně rádi pomáháme, rozhodli jsme se to spojit. Nakoupili jsme andělíčky, které navléká sama Lucie Bílá a výtěžek z jejich prodeje dává na charitu. Andělíčka darujeme každé kolegyni k narozeninám. 


Krása pomáhá dětem❤️

22.března 2019 se v Severočeském divadle BALET, v Ústí nad Labem, konal již 14. ročník dobročinného projektu KRÁSA POMÁHÁ DĚTEM. Letos jsme spojili své síly s pořadatelkou Lenkou Kocmanovou Taussigovou i my a příspěli na nové přístroje pro chomutovskou a mosteckou nemocnici.