Bc. Stanislav Malík, MBA
V realitním prostředí se pohybuji již od roku 2003 a za toto období jsem úspěšně zrealizoval mnoho transakcí, především  oblasti rezidenčního bydlení. 

Vaši nemovitost se snažím prodat za maximální možnou cenu při zachování stoprocentního bezpečí všech zúčastněných stran.  Velmi dobře vím, že pro prodej nemovitosti je důležitá správně nastavená cena, skvělá prezentace, profesionální jednání a vhodně zvolený způsob prodeje. Nemovitosti se snažím prodávat - ne pouze nabízet, vím komu ji prodat a používám prodej formou nejvyšší nabídky.  Vypracuji pro Vás analýzu reálné tržní ceny, poradím Vám jak nemovitost připravit před prodejem nebo pronájmem a seznámím Vás se všemi aspekty realitního obchodu. K tomu využívám své zkušenosti, odborné znalosti a v neposlední řadě výhody spojené s členstvím v mezinárodní síti Remax.  Budu rád, když se na mě obrátíte při prodeji nebo pronájmu Vaši nemovitosti a přesvědčíte se o výhodách spolupráce s naší realitní kanceláří. 


 


Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř BronzeNaše práce nás baví . A když napíše klient pozitivní zpětnou vazbu, víme, že jsme ji odvedli skvěle !