MENU

Bílina

Město Bílina leží mezi Teplicemi a Mostem, cca 90 km od Prahy, kam se pohodlně dostanete po dálnici D8. 

Bílina má velmi bohatou občanskou vybavenost. Najdete zde několik mateřských a základních škol, gymnázium, obchody (např. Albert, Penny, Lidl, Tesco,...). Na samotném náměstí je pak spousta drobných obchůdků (švadlenka, řeznictví, fotograf, kosmetička, holič, obchod s bižuterií,...) úřady a pošta, banky, restaurace a cukrárna.

Dále má spoustu možností, jak se sportovně vyžít. Například v krytém zimním stadionu, na atletickýém stadionu, v plavecké hale a v létě pak hojně využívané koupaliště na Kyselce.

Bílina je také proslulá díky Bílinské kyselce. Relaxovat pak můžete např. v lázeňském parku, kde si můžete posedět ve stylové restauraci "Kafáč".

Jednotlivá sídliště mají pak k dipozici menší obchody s potravinami a drobné služby.

Město má také svou Hornickou nemocnici s poliklinikou. Nemusíte tedy dojíždět za zubařem, dětským lékařem, očním nebo kožním. A to je jen malý výčet odborných pracovišť.

Bílina je také bohatá na kulturu. Jen namátkou má vlastní divadlo a letní scénu.Pokud chcete více informací o životě v Bílině, klikněte níže a naši makléři Vám rádi zodpoví Vaše dotazy.

Náš tým

Hledáte bydlení v Bílině?

Podívejte se na naší nabídku a vyberte si. 

NemovitostiBílina

  • Poloha: Ústecký kraj
  • Rozloha: 32,39 km2
  • Počet obyvatel: 17 166 (*2019)
  • Nadmořská výška: 207 m n.m.