Byt 2+1 v Ústí nad Labem

PRODÁNO !


Prodej bytu 2+1+balkón 60 m2, v OV v centru Ústí nad Labem

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme ke koupi byt 2+1 s balkónem o podlahové ploše 51 m2, ve 3. NP zděného domu v ulici v ulici Velká Hradební v centru Ústí nad Labem, který je v osobním vlastnictví prodávajícího.
Dům je po celkové rekonstrukci. Nově jsou provedeny veškeré rozvody, zateplená fasáda a plastová okna. V domě je výtah.

Byt je ve standardním provedení, ale pečlivě udržovaný. Na podlaze v obou pokojích jsou parkety, v chodbě, koupelně a WC je položená dlažba.
Koupelna je rekonstruovaná – jsou zde položené obklady a postaven nový, prostorný sprchový kout a v něm instalován elegantní masážní sprchový panel. Oproti klasické vodovodní baterii nabízí výběr proudu vody nejenom z ruční sprchy, ale i z hlavové horní sprchy, popřípadě i z bočních trysek. Je zde také připraveno připojení pro pračku.
Nový majitel může byt užívat ve stávajícím stavu, případně úpravy bytu realizovat podle vlastních představ.

Byt svým umístěním splňuje veškeré výhody bydlení v centru města – blízké pochozí vzdálenosti do všech kulturních, úředních a obchodních zařízení bez nutnosti využívat hromadnou dopravu. Velmi blízko je též na stanici MHD, nádraží a také na procházky a sport k řece Labe na tamní cyklostezku.

Byt je vhodný pro všechny věkové skupiny díky přítomnosti výtahu.
K bytu patří navíc vyzděná uzamykatelná sklepní místnost 9 m2, vhodná pro uskladnění sportovního vybavení a dalších věcí mimo byt.

S ohledem na cenu a kvalitu byt doporučuji ke koupi. V rámci prodejního servisu nabízíme bezplatné zajištění financování koupě a pojištění nemovitosti.


Cena: 1 450 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka:

Poznámka k ceně: Cena zahrnuje veškeré náklady spojené s prodejem a právní servis

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 2+1 / 60 m²

Číslo zakázky: ID 094-NP04141