+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

mezera_1.png

Co budete dělat?

Realitní makléř není „prodejce bytů“. Pryč jsou časy, kdy stačilo vystavit nemovitost na realitní server a čekat, co se bude dít. V čase se mění se chování zákazníků a samotný realitní proces se skládá z mnoha dalších činností, které je potřeba řídit.

Jste svým pánem, ale pozor… je třeba uvědomit si, že realitní makléř je podnikatel tedy osoba samostatně výdělečně činná. Nemá nad sebou žádného šéfa, ale nemá ani plat jako zaměstnanec. Čím více obchodů uzavře, tím vyšší má výdělky. Hlavním úkolem makléře je hledání obchodních příležitostí a umění komunikace je naprosto zásadní.

Práce realitního makléře má přesah do mnoha oborů. Každý klient si žádá speciální přístup, aby v záplavě nabídek vynikl. Makléř proto musí nejprve připravit správnou obchodní strategii a následně její kroky naplňovat. Rozumět musí tak trochu psychologii, stavitelství, architektuře, marketingu, sociálním sítím, fotografii, právům, a přitom oplývat mnoha odbornými znalosti… Hlavně ale musí být vynikající obchodník, který je schopen postarat se o každý detail obchodního případu. Samozřejmě že nikdo nemůže být specialistou na všechno, i proto makléři často spolupracují s dodavateli - odborníky. 

Realitní makléř se neustále vzdělává, sleduje realitní trendy a vývoj cen, oceňuje nemovitosti, připravuje je k prodeji (vyklízení, designová úprava, focení, videa, půdorysy, popisy, kampaně atd.), navrhuje obchodní strategii, jedná se svými klienty i potenciálními zákazníky, vede obchodní jednání a vyjednávání o ceně, organizuje prohlídky a aukce nemovitostí, jedná s katastrálními úřady, advokáty a odhadci, uzavírá kupní a nájemní smlouvy, stará se o veškeré dokumentace a transakce a udržuje kontakt s klienty. U toho hodně cestuje a telefonuje. Musí být i schopným manažerem, co si umí organizovat práci a čas.


Co získáte?


Plat makléře je určitě jednou z hlavních výhod tohoto zaměstnání, protože dobrý realitní makléř vydělává násobky běžného platu. My ale věříme, že hlavní výhodou je různorodá a zajímavá práce, která Vás bude bavit. A to, že na jednání přijedete pěkným autem, už je jenom příjemný bonus.
- Velmi nadstandardní platové podmínky.
- Prestižní kariéra profesionálního realitního makléře RE/MAX
- Svobodu a nezávislost.
- Zajímavou a různorodou práci.
- Naprosto skvělý tým, který rád cestuje po světě
- Další zajímavé benefity


Co požadujeme?

Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě dokončil školu, jste maminka po mateřské, máte pár let do důchodu, nebo jste ředitel základní školy. Práce realitního makléře je vhodná pro každého, komu to myslí a nebojí se práce. Stačí, když budete mít pár základních předpokladů a vše ostatní Vás doučíme.

- Mít ochotu naučit se novým věcem.
- Rádi jednat s lidmi.
- Přemýšlet v souvislostech.
- Být komunikativní a loajální.

Zpět


vs-echny-c-la-nky-na-te-ma-peni-ze-8.png

Hana Kuncová

Milan Vršecký

majitel kanceláří RE/MAX Synergy

Dušan Mašín