+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

hana-kuncova.jpg
hana-kuncova-7.jpg

Realitní makléřka

Hana Kuncová


Telefon: +420 734 891 698


Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2018.


Snažím se lidem plnit sny o bydlení.....
Spokojený klient je pro mne to nejdůležitější!
Specializuji se na PRODEJ a PRONÁJEM nemovitostí v Teplicích a blízkém okolí. Pro klienty zajišťuji kompletní realitní služby a servis. Při své práci vyznávám osobní přístup ke každému klientovi a maximální profesionální nasazení. Klienti, kteří se na mne opakovaně obracejí nebo doporučují svým známým, jsou důkazem, že moje práce má smysl.

Očekávejte ode mne pouze  seriózní jednání, spolehlivost a individuální přístup. Mým cílem je zajištění bezpečného obchodu, založeného na vzájemné důvěře mezi mnou a klienty a vedoucího k maximální spokojenosti všech zúčastněných stran.

Zajistím pro Vás  kompletní realitní  servis a odvedu svoji práci v nejvyšší kvalitě.

Největší odměnou je pro mě spokojený klient, který naše služby doporučí svým blízkým a známým.


CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍKontaktujte mě


Reference klientů:


"Dobrý den,pani Kuncová je velice příjemná a ochotná.Za rychlé vyřízení prodeje moc děkujeme. S pozdravem Kuřátkovi"

"Profesionální přístup, jednání i znalosti. Skvělá spolupráce. Rozhodně doporučuji. Procházka Ondřej"

"Vše probehlo bez jakýchkoli problému a diky profesionalite maklerky se byt prodal v nejkratším termínu. Jsem nad 100% spokojený a při prodeji další nemovitosti se obrátím opět na stejnou maklérku, jelikož vždy byla ochotna a usmevava:))) Jsem velmi zaměstnaný člověk a ochota a vstřícnost je pro me hodně důležitá. Proste vyřešila vše za me a za to ji moc dekuji. Je profesionál ve svém oboru. Moc dobra zkušenost."

"Profesionální, příjemná, ochotná."

"Byl jsem velmi mile překvapen vysoce peofesionálním přístupem makléřky Hany Kuncové. Nejen, že zajistila dobrého a solventního nájemníka, ale také připravila veškerou smluvní dokumentaci. Vše probíhalo ve velmi profesionální a příjemné atmosféře a velmi rychle. Rozhodně doporučuji využít služeb této profesionální makléřky."