+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

mezera_1.png

Hodnocení makléře

Vaše zpětná vazba na práci našich makléřů, nám pomáhá se zlepšovat. Děkujeme!

(Toto hodnocení posíláte k rukám majitele kanceláře.)


Reference našich klientů, uvedené na stránkách RE/MAX:

(Po ukončení obchodu, je automaticky zaslán klientům email s dotazy na spokojenost s makléřem. Tyto reference nelze nijak upravovat ani mazat)

"Profeisonalni prace"

"S osobním jednáním i profesionalitou pana Vršeckého jsem byl velmi spokojen."

"Špičklové a profesionální jednání. Od začátku do konce zakázky jsem nemusel kromě podpisu smluv nic zařizovat. Když jsem se průběžně chtěl informovat, telefon zvedl kdykoli a vždy s úsměvem. Nejprve jsem se prodeje přes RK bál, ale pokud budete jednat s tímto člověkem, ušetříte čas,peníze a nervy. Závěr ? 100% doporučuji !!!"

"Dobrý den,pani Kuncová je velice příjemná a ochotná.Za rychlé vyřízení prodeje moc děkujeme. S pozdravem Kuřátkovi"

"Naprostá profesionalita a rychlost. Perfektní komunikace - víme o všem, co se během prodeje děje, zároveň nemáme s ničím starost."

"Služby hodnotím na výbornou. Vše bylo dotaženo do nejmenších detailů a ve slíbený čas. Vše podrobně vysvětleno. Bleskové jednání a ochota pomoci. 100% spolehlivost. Děkuji"

"Nejvýše hodnotím a oceňuji vysoké odborné znalosti, nepřekrucované a pravdivé informace, dochvilnost, příjemné vystupování, velkou dávku taktu a trpělivosti při složitějším jednání ."

"Profesionální přístup, jednání i znalosti. Skvělá spolupráce. Rozhodně doporučuji. Procházka Ondřej"

"Paní makléřka Hana Kuncová je profesionální, slušná a poctivá žena s velkým sociálním cítěním. Přesvědčila mě, že ji mohu ve všem důvěřovat, co řekne a slíbí, to stoprocentně splní. V jednání při prodeji jsem byl naprosto klidný a bez stresu a díky ní se dům velice brzy prodal."

"Velice profesionální ,vstřícný přístup s rychlým efektem a kvalitním výsledkem"

"Perfektní komunikace,co lze, zařídí skrze plnou moc. Ze strany prodávajícího mohu jen doporučit."

Další reference našich klientů:

"Vážený pane Vršecký, 

S manželem už dlouhé týdny obcházíme nemovitosti a setkáváme se s velice různou úrovní kvality makléřů. V úterý jsem absolvovala prohlídku bytu v Ústí s panem Mašínem a manželovi jsem posléze řekla, že bych nemovitost koupila už jen pro jeho skvělý výkon. Od prvního telefonátu byl velice ochotný, příjemný, před schůzkou potvrzoval termín emailem, na místě ve proběhlo načas, byl informovaný a skvěle připravený.   Obecně musím říct, že prohlídky s RE/MAX svou kvalitou převyšují standard trhu a cítíme se jako klienti ctění. Bohužel jinde makléři hřeší na situaci trhu, kdy v podstatě stačí, aby nemovitost odemkli a jinak se takřka vše prodá samo. Cením si, že u Vás i v této době držíte profesionální laťku.   Děkuji a přeji mnoho spokojených prodávajících i kupujících.   S pozdravem Zuzana Blažková, MSc. " (8.7.2021)

"Skvely a rychly pristup, rychly prodej a skvely poprodejni servis, doporucuji"

Skvělý komunikativní tým, který pomůže, vzdělává se a to je v dnešní době potřeba:-)

"Služeb této společnosti jsem využila již podruhé a opět jsem byla maximálně spokojená. Pan Vršecký je velmi vstřícný člověk, na kterého je opravdu spolehnutí. Tuto RK a především pana Vršeckého mohu všem doporučit."

Veronika Bejčková  doporučuje Realitní kancelář RE/MAX Synergy Teplice.
6. května 2019 ·  
Super team, který Vám pomůže s prodejem nemovitosti. Mohu jenom chválit, opravdu jsem byla překvapená, jak šlo vše rychle, vypracování inzerátu bylo prostě na jedničku, jednání na úrovni, žádné lhaní, to co bylo řečeno bylo i dodrženo. O nic jsem se nemusela starat a vše bylo zařízeno jenom díky Vám. Byla jsem velmi spokojená s Vašimi službami a určitě Vás budu doporučovat, jelikož Vy jste prostě profíci, moc děkuji

"Nejvýše hodnotím a oceňuji vysoké odborné znalosti, nepřekrucované a pravdivé informace, dochvilnost, příjemné vystupování, velkou dávku taktu a trpělivosti při složitějším jednání ."

"Slušné jednání, výborná průběžná informovanost o prodeji, spolehlivost. "

 
Welllulllinka
 5/5 9. 6. 2022
„Zkušenosti máme z prodejem i koupi nemovitosti přes p. Vršeckého. S přítelem můžeme jen doporučit, jelikož se nám splnil sen. Rychlí a profesionální přístup od pana makléře, který nám opravdu pomohl a poradil. Doporučuji !!!!!!”


Nebo se můžete o zkušenost podělit s ostatními na:

Image result for logo facebook   Image result for logo instagram   Výsledek obrázku pro logo google  Lukáš Vaculík slaví 59: Od kluka z Lásky z pasáže po charismatického  šedesátníka