Ing. Mgr. Nina Stredel


Telefon: +420 721 413 901

nina.stredel@re-max.cz

I speak English, German, French, Spanish and PortugueseChci, aby naši klienti měli nadstandardní požitek z nové nemovitosti. Kompletní a transparentní realitní servis pro prodej, koupi či pronájem je pro mne samozřejmostí a zaslouží si proto i něco navíc. Připravím pro Vás počáteční nebo kompletní návrh ŘEŠENÍ DESIGNU Vašeho nového interiéru na míru, abyste se mohli cítit skutečně JAKO DOMA.


Pokud je Vám ČR malá, vyřeším s Vámi investice do nemovitostí na ZAHRANIČNÍM TRHU přesně podle Vašich představ. Tlumočení a komunikaci v AJ / FJ / ŠJ / NJ či PJ osobně vyřídím, stejně jako prohlídku nemovitosti, jednání o ceně a dotažení celé transakce do konce. 


Votre agent immobilier français à Teplice

Je suis à votre service 24/7 pour des affaires de la vente, achat et administration de vos propriétés à Teplice, Ustí nad Labem, en République tcheque. Consultante spécialisée dans le marché et des aspects légaux du marché immobilier. 

Su agente inmobiliario en español en Teplice

Estoy disponible los 7 días de la semana para brindarles un servicio especializado en adquisición o venta de su inmueble en Teplice, Ústí nad Labem, la República Checa.

O seu agente imobiliário em português

A sua disposição 24/7 para um serviço especializado na aquisição ou venda da sua propriedade em Teplice, Ústí nad Labem, na República Checa. 

Ihr Makler in Tschechien

Ich stehe meinen Kunden 7 Tage/Woche zur Verfügung für den Kauf und Verkauf Ihrer Immobilie in Teplice, Usti nad Labem, Tschechien. Immobilienberatung und Partnerschaft.

 


Certifikáty a ocenění:

Certifikovaný makléř 1. stupně Celoživotní vzdělávání je klíčem k úspěchu. V naší kanceláři svou kariéru musí každý odstartovat úspěšným absolvováním závěrečné zkoušky v rámci tréninku Realitní profesionál. 30.6.2020 jsme úspěšně absolovala a získala CERTIFIKACI pro práci PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE.