Ivan Koblása


Telefon: +420 778 801 700

ivan.koblasa@re-max.czJsem připraven Vám poskytnout realitní služby, jaké si opravdu přejete.


Mým cílem vždy bylo, aby byl klient maximálně spokojen.


Pokud budete klient v roli kupujícího, společně Vám pomohu vybrat opravdu takovou nemovitost, která bude naprosto splňovat Vaše očekávání.


Pokud budete v roli prodávajícího, postarám se o 100% servis, abych měl jistotu, že mě s čistým svědomím můžete doporučit dál.

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2015. 


Certifikáty a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupněReference od klientů:

"Spolupráce s makléřem p. Koblásou byla velmi dobrá. Perfektní, naprosto profesionální a vstřícný přístup. Prodej bytu proběhl rychle a bez jakýchkoliv problémů, o nic jsem se nemusela starat. Se službami p. Koblásy jsem velice spokojena, mohu jen doporučit!"

"Po celou dobu prodeje byl vždy k dispozici, průběžně nás informoval, vždy nám vše vysvětlil. Prostě vynikající přístup a servis pro klienta! Služby pana Koblásy jsme využili opakovaně a vždy k plné spokojenosti ."

"Byla jsem velmi mile překvapena přístupem pana Koblásy. Jeho profesionální přístup, ochota, podávání nových informací, rady.... Mohu jen doporučit. Pro mě absolutní spokojenost s jeho službami."

"Pro mě perfektně ušetřený čas, o nic jsem se nemusel starat, vše za mě zařídil makléř, 100% a spolehlivě, obdržel jsem finanční částku, kterou jsem požadoval. Rozhodně stojí za to si za služby zaplatit a spolehnout se, že vše proběhne jak má. DOPORUČUJI!" 


5 let členem týmu RE/MAX Synergy!

Pracoval jsem pro Českou spořitelnu, na pozici Ředilel pobočky. Cítil jsem, že ve svém životě potřebuji změnu a víc prostoru pro to, být svým pánem a to jak po stránce časové tak i finanční. V roce 2015 jsem se rozhodoval mezi kariérou finančního poradce a realitního makléře. I přesto, že k finančím jsem měl blíž, rozhodl jsem se spojit své jméno s nejsilnější značkou v realitách - RE/MAXem. Práce mne velmi baví, je různorodá a splnila mé očekávání.

(07/2020)