+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

hausbo-t-hlavni-1remax_fb_1200x628_hausboty_ext.png

Luxusní bydlení na vodě

RE/MAX Synergy v Teplicích, se stal exkluzivním zprostředkovatelem prodeje luxusních hausbótů.

Milovníci bydlení na vodě mohou mít důvod k radosti. Naše kancelář se stala exkluzivním partnerem  prodeje nových nadčasových hausbótů. Ty vznikají pod taktovkou známé společnosti Mostecká montážní a.s., která se zabývá realizací nových výjimečných projektů, ve spolupráci se s úspěšnou architektkou Ing. arch. Annou Šlapetovou. O prodej se stará exkluzivně Milan Vršecký.

Prodej byl zahájen na stránkách www.luxusnavode.com.Jde o zcela unikátní plnění snů zákazníků, kdy každý hausbót z dílny Ing. arch. Anny Šlapetové a Mostecké montážní a.s. bude originál, na kterém se promítne osobnost jejího majitele prostřednictvím konfigurátoru.

Jeho nadčasovost podpoří i výběr ušlechtilých a nejkvalitnějších materiálů a zařízení, jakož i možnost mít ve svém domě konstrukci polodrahokamu (onyxová prosvětlená stěna), tak vlastního umění fasády a stěny interiéru ve verzi ART, což znamená originální výtvarné zpracování fasád a stěn interiéru akademickou malířkou Barborou Šlapetovou, která bude návrhy vytvářet na míru každé osobnosti.


Chcete vědět víc o HAUSBÓTECH? 

Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte makléři


Milan Vršecký

Tel.: +420 731 618 492

white-formal-linkedin-profile-picture.png