Makléř měsíce

 

Březen 2022

Podruhé za sebou v tomto roce získal Ivan Koblása ocenění makléř měsíce a to za BŘEZEN 2022.  Ivan již 6 let odvádí skvělou práci! Kdo sesadí Ivana z trůnu v dubnu? Gratulujeme Přejeme spousty spokojených klientů


Únor 2022

Včera si Ivan Koblása odnesl mezinárodní cenu 100%Club a dnes stříbrnou cihlu za makléře měsíce Realitní kancelář RE/MAX Synergy Teplice.

Gratulujeme!

Chcete i VY dostávat za svou práci odměnu v podobě stříbrné cihličky? Přidejte se k nám a změňte svůj život k lepšímu ! ! !
www.remaxsynergy.cz/prace/


Leden 2022

Realitní tým, Jana Nováková & Julius Pokoš, získal prvenství mezi makléři v Realitní kanceláři RE/MAX Synergy Teplice za měsíc leden ! Gratulujeme ! ! !


2021


Prosinec 2021

Za poslední měsíc v roce 2021 si odnesl stříbrnou cihlu za makléře měsíce DUŠAN MAŠÍN.

Gratulujeme ! ! !


Listopad 2021

Ještě než se rozsvítí vánoční stromek, tak je důležité ještě vyhlásit do světa, že Jana Parkmanová se stala makléřkou měsíce za listopad 2021 a zamíchala tak pořádně konečným pořadím makléřů ! Gratulujeme!


Říjen 2021

Dnes cenu nejlepšímu makléři za měsíc říjen předalo mé malé já. Mé mini sotva uzvedlo stříbrnou cihlu za produkci, která po zásluze putuje k Ivanovi Koblásovi
Všem moc gratulujeme a děkujeme našim klientům za důvěru


Září 2021

Makléřem měsíce se stává a bonus v podobě stříbrné cihličky si odnáší????????
????Hanka Kuncová????????????????????

Moc gratulujeme ! ! !


Srpen 2021

V naší kanceláři je velmi těžké zvítězit a o to cennější je, když se tak stane????????
Za měsíc srpen 2021
???? první místo -> Pavel Šmíd ????
???? druhé místo obsadil Ivan Koblása????
???? třetí příčka patří Janě Parkmanováé
Všem moc gratulujeme ????


Červenec 2021

Veronika Comella za červenec 2021 porazila všechny a tak střibrná cihla je ve správných roukou ????????Gratulujeme


Červen 2021

Výsledky makléřů naší Realitní kancelář RE/MAX Synergy Teplice jsou famózní. Je to výsledek kvalitní práce, vzdělávání, inovací, podpory a vzájemné spolupráce. V měsíci červnu se stal realitní tým Jana Nováková & Julius Pokoš nejlepším mezi makléři a právem si tak odnášejí stříbrnou cihličku Gratulujeme ! ! !  


Květen 2021

Hanka Kuncová potvrdila, že není makléřkou roku kanceláře náhodou a stala se nejlepší makléře za měsíc květen 2021 ! ! !

GRATULUJEME !


Duben 2021

Bratrská souhra se na plno projevila a tak Michal Novák a Tomáš Novák patří mezi nejlepší makléře za měsíc duben 2021 


1. Michal Novák
2. Milan Vršecký
3. Tomáš Novák


Březen 2021

Makléřem měsíce se po velkém boji stal IVAN KOBLÁSA !

BLAHOPŘEJEME !


Únor 2021

I v roce 2021 potvrzuje Hanka Kuncová, že je právem makléřkou roku RE/MAX Synergy Teplice a stala se nejlepří makléřkou měsíce ! 


Leden 2021

Rok 2021 jsem produkčně začali ve velkém tempu :-) Vyhlášení nejlepších makléřů za leden 2021 bylo plně v mužské režii a 20g stříbrná cihla putovala do správných rukou!

1. místo - Stanislav Malík 

2. místo - Pavel Šmíd

3. místo - Michal Migel Novák

Všem moc gratulujeme za svělou práci:-)   


2020


Listopad 2020

Listopadová produkce našich makléřů opět zamíchala celkové pořadí v naší kanceláři a makléřem měsíce listopad 2020 se stal Ivan Koblása, druhé místo obsadila Hanka Kuncová a třetí místo patří Veronice Comella !


Říjen 2020

Říjen byl ve znamení růstu produkce naší kanceláře a první místo opět vybojovala Hanka Kuncová. Druhé místo obsadila Veronika Comella a třetí příčka patří týmu Jana Nováková a Julius Pokoš!  Všem gratulujeme !!!


Září 2020

Jako každý měsíc, tak i tento jsme opět oceňovali naše makléře za jejich výbornou práci. Nejlepším makléřem za měsíc září 2020 v kanceláři RE/MAX Synergy Teplice, se stal a svou první cihličku získal: 1. Ludvík Langer - moc gratulujeme 2. Hanka Kuncová  3. Pavel Šmíd  Vítězům gratulujeme a všem našim makléřům děkujeme za skvělou práci, kterou odvádí.


Srpen 2020

Stát se nejlepším realitním makléřem v naší kanceláři dá pěknou fušku a vítězství není zadarmo. Hanka Kuncová zobchodovala v minulém měsíci 12 realitních transakcí a právem se tak stala makléřem měsíce!  Gratulujeme :-)


Červenec 2020

Každý měsíc vyhlašujeme ty nejlepší makléře naší kanceláře a jak je již zvykem, byla o první místo opět pěkná "rvačka" !

První místo a tím i stříbrnou cihličku vybojoval TOMÁŠ NOVÁK
Druhé místo obsadil nováček naší kanceláře Pavel Šmíd 
Třetí místo patří Michalovi Novákovi 

Všem gratulujeme !!!


Červen 2020

Po naší tradiční poradě, která byla plná skvělých výsledků našich makléřů, jsme se dnes sešli s dvojicí nejlepších makléřů za měsíc červen 2020 kanceláře RE/MAX Synergy Teplice. Hanka Kuncová o kousíček, ale zaslouženě, porazila Michala Nováka a získala tak titul "makléř měsíce" a s tím spojený dárek v podobě investiční stříbrné cihličky. Oběma patří velká gratulace a také poděkování klientům za důvěruSrdce – Wikipedie


Květen 2020

Květen byl (zatím) pro naše makléře nejúspěšnější měsíc !!! Vyhrát nebylo vůbec lehké, ale další stříbrná cihlička má i tak svého majitele. Stal se jím IVAN KOBLÁSA Závodní trofej vektorové ilustrace | Veřejně dostupné vektory

Na druhém místě se umístila Veronika Comella a třetí příčka patřila Lucii Linhartové !

Všem moc gratulujeme a těšíme se z jejich úspěchů !!!Únor + březen 2020

Vzhledem ke koronavirové epidemii, jsme vyhlašovali makléře měsíce února následující měsíc a stala se jím JANA PARKMANOVÁ, která své prvenství obhájila i v březnu! Odnáší si tak rovnou dvě stříbrné cihličky a my GRATULUJEME ! ! ! 


Leden 2020

Leden 2020 byl ve znamení rekordní produkce!
Mezi nejlepšími realitními makléři RE/MAX Synergy Teplice se na prvním místě umístil Ivan Koblása
Druhá příčka patří Janě Parkmanové
Třetí místo Veronika Comella
Gratulujeme !  


Prosinec 2019

Poslední stříbrnou cihličku si za makléře měsíce odnáší Veronika Comella. Prosincovým úspěchem tak uzavírá rok 2019.

Gratulujeme ! ! !  


Listopad 2019

Jana Parkmanová se stala v naší kanceláři RE/MAX Synergy makléřkou měsíce listopadu !

Odnáší si tak zaslouženě stříbrnou cihličku.

Blahopřejeme ! ! !  


Říjen 2019

Hana Kuncová se stala nejúspěšnější makléřkou kanceláře za měsíc říjen!

Blahopřejeme Image result for pohár

Pokud i Vy chcete získat stříbrnou cihličku a zajímá Vás kariéra PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE, klikněte níže Image result for šipka dolů"

Moje kariéra 


Září 2019

1. KARLA KYLÍŠKOVÁ

2. HANA KUNCOVÁ

3. VERONIKA COMELLA

Takové je pořadí nejlepších makléřů (resp. makléřek), které tento měsíc s přehledem převálcovaly mužskou část týmu ! 


Srpen 2019

STŘÍBRNÁ CIHLIČKA ❗️Taková byla odměna pro nejlepšího makléře RE/MAX Synergy v srpnu. Stal se jím IVAN KOBLÁSA a my GRATULUJEME !!!

nemovitosti

Chci stříbrnou cihličku 


Červenec 2019

HANKA KUNCOVÁ se stala makléřkou měsíce července! Po ročním působení v naší kanceláři se jí velmi daří a stala se tak majitelkou STŘÍBRNÉ cihličky. Gratulujeme ! ! !

nemovitosti

Přidej se k nám 


Červen 2019

Nejúspěšnější makléřkou se v červnu stala LIUDMILA ALEXEENKO. Za svou práci dostala, jako odměnu, investiční stříbrnou cihličku. Gratulujeme !

nemovitosti

I ty můžeš uspět ! 


Květen 2019

V květnu se o přední příčky makléře měsíce kanceláře, podělili Milan Vršecký a Hanka Kuncová. Oběma patří velké díky za odvedenou práci!


Duben 2019


Rádi naše makléře odměňujeme za dobře odvedenou práci. V měsíci dubnu byla nejúspěšnější makléřkou, kanceláře RE/MAX Synergy, JANA PARKMANOVÁ a tak si odnáší stříbrnou cihličku.

nemovitosti

Staň se mým kolegou


Březen 2019

KARLA KYLÍŠKOVÁ  se stala nejúspěšnější makléřkou za měsíc březen, kanceláře RE/MAX Synergy. Gratulujeme !


Únor 2019

Pro naše makléře chceme jen to nejlepší. 
Dnes proběhlo v kanceláři RE/MAX Synergy Teplice v rámci porady, setkání se skupinou marketérů, kteří se postarají o osobní marketing našich makléřů. ✊

Nakonec vyhlášení nejlepších makléřů za měsíc únor 2019, kterou se stala KARLA KYLÍŠKOVÁ

nemovitosti


Leden 2019

Každý měsíc vyhlašujeme ty nejlepší makléře kanceláře RE/MAX Synergy Teplice. Hodnotíme jejich práci, kvalitu, důslednost, zpětnou vazbu klientů a také počty úspěšných realizací. Gratulujeme Milanovi Vršeckému, Ivanovi Koblásovi a Haně Kuncové 

nemovitosti

Kariéra