+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

mezera_1.png

Management

milan-bi-le-pozadi.png

MILAN VRŠECKÝ - majitel kanceláře

Pod značkou RE/MAX jsem téměř od jejího začátku působení v České republice. Od roku 2006 jsem působil jako makléř a v roce 2008 jsme spolu s manželkou zakoupili licenci a otevřeli vlastní kancelář v Teplicích - RE/MAX Synergy. Stále se aktivně věnuji prodeji nemovitostí a současně  řídím tým makléřů RE/MAX Synergy. Školím a trénuji realitní makléře nejen vlastní kanceláře, ale i celé sítě RE/MAX.

Za svou dosavadní kariéru jsem získal ocenění 100% club, Top Club PLATINUM A Hall of Fame, které jsme s manželkou, jako první Češi, v roce 2018 přebírali na výroční konferenci v USA.

na-vrh-bez-na-zvu-2-kopie-10.png

PETRA VRŠECKÁ - majitelka kanceláře, finanční ředitelka

Jako finanční ředitelka mám zodpovědnost za zabezpeční ekonomické a finanční stability a trvalého růstu zisku společnosti. Mám komplexní odpovědnost za oblast financí společnosti. Plánuji, řídím a koordinuji chod finančního systému firmy, zajišťuji efektivnost hospodaření společnosti.


Mentoři RE/MAX Synergy


ray-prosek.jpeg

RAY PROSEK - majitel kanceláře ALOHA HOMES, Hawaii

Narodil jsem se v Čechách a s manželkou Lenkou a dvěmi dětmi žiji v Ewa Beach, Hawaii. Patřím celosvětově k TOP 1 % makléřům RE/MAX. Pravidelně navštěvuji Českou republiku, kde se účastním konferencí, školím a předávám zkušenosti z realitního trhu v USA.

gabi.jpeg

GABI BERGSTROM- realitní makléřka RE/MAX Pinnacle, Colorado

Jsem česká rodačka z Děčína. Do USA jsem původně odešla zdokonalit své jazykové dovednosti. Nakonec jsem se v USA, ve státě Colorado vdala a zůstala zde žít. Patřím celosvětově k TOP 2 % makléřům RE/MAX a ráda své zkušenosti předávám svým kolegům i za hranicemi USA.

bystronova.jpeg

IVANA BYSTROŇOVÁ - mentorka programu Realitní profesionál

Kromě kurzů zaměřených na realitní makléře pořádám kurzy na téma

Umění telefonování
Osobnostní typologie
Hodnoty jednotlivců a firem
Odkrývání silných stránek a talentů
Mnoho let se věnuji svému osobnímu rozvoji, vstřebávám témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii.