Management

VEDENÍ KANCELÁŘE


MILAN VRŠECKÝ - majitel kanceláře

Pod značkou RE/MAX jsem téměř od jejího začátku působení v České republice. Od roku 2006 jsem působil jako makléř a v roce 2008 jsme spolu s manželkou zakoupili licenci a otevřeli vlastní kancelář v Teplicích - RE/MAX Synergy. Stále se aktivně věnuji prodeji nemovitostí a současně  řídím tým makléřů RE/MAX Synergy. Školím a trénuji realitní makléře nejen vlastní kanceláře, ale i celé sítě RE/MAX.

Za svou dosavadní kariéru jsem získal ocenění 100% club, Top Club PLATINUM A Hall of Fame, které jsme s manželkou, jako první Češi, v roce 2018 přebírali na výroční konferenci v USA.

PETRA VRŠECKÁ - majitelka kanceláře, finanční ředitelka

Jako finanční ředitelka mám zodpovědnost za zabezpeční ekonomické a finanční stability a trvalého růstu zisku společnosti. Mám komplexní odpovědnost za oblast financí společnosti. Plánuji, řídím a koordinuji chod finančního systému firmy, zajišťuji efektivnost hospodaření společnosti.


MENTOŘI


RAY PROSEK - majitel kanceláře ALOHA HOMES, Hawaii

Narodil jsem se v Čechách a s manželkou Lenkou a dvěmi dětmi žiji v Ewa Beach, Hawaii. Patřím celosvětově k TOP 1 % makléřům RE/MAX. Pravidelně navštěvuji Českou republiku, kde se účastním konferencí, školím a předávám zkušenosti z realitního trhu v USA.

 

GABI BERGSTROM- realitní makléřka RE/MAX Pinnacle, Colorado

Jsem česká rodačka z Děčína. Do USA jsem původně odešla zdokonalit své jazykové dovednosti. Nakonec jsem se v USA, ve státě Colorado vdala a zůstala zde žít. Patřím celosvětově k TOP 2 % makléřům RE/MAX a ráda své zkušenosti předávám svým kolegům i za hranicemi USA.

 

IVANA BYSTROŇOVÁ - mentorka programu Realitní profesionál

Kromě kurzů zaměřených na realitní makléře pořádám kurzy na téma

  • Umění telefonování
  • Osobnostní typologie
  • Hodnoty jednotlivců a firem
  • Odkrývání silných stránek a talentů

Mnoho let se věnuji svému osobnímu rozvoji, vstřebávám témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii 


Spolupracovali jste s některým z našich makléřů? Pak nás potěší Vaše zpětná vazba a hodnocení spokojenosti.

Výsledek obrázku pro seznam.cz logo  Výsledek obrázku pro logo google  Image result for logo instagram  Image result for logo facebook

Naše centrála je v  Teplicích, s pobočkou v Bílině, ale působíme po celé České republice