Bílina

Bílina

Město Bílina leží mezi Teplicemi a Mostem, cca 90 km od Prahy, kam se pohodlně dostanete po dálnici D8. 

Bílina má velmi bohatou občanskou vybavenost. Najdete zde několik mateřských a základních škol, gymnázium, obchody (např. Albert, Penny, Lidl, Tesco,...). Na samotném náměstí je pak spousta drobných obchůdků (švadlenka, řeznictví, fotograf, kosmetička, holič, obchod s bižuterií,...) úřady a pošta, banky, restaurace a cukrárna.

Dále má spoustu možností, jak se sportovně vyžít. Například v krytém zimním stadionu, na atletickýém stadionu, v plavecké hale a v létě pak hojně využívané koupaliště na Kyselce.

Bílina je také proslulá díky Bílinské kyselce. Relaxovat pak můžete např. v lázeňském parku, kde si můžete posedět ve stylové restauraci "Kafáč".

Jednotlivá sídliště mají pak k dipozici menší obchody s potravinami a drobné služby.

Město má také svou Hornickou nemocnici s poliklinikou. Nemusíte tedy dojíždět za zubařem, dětským lékařem, očním nebo kožním. A to je jen malý výčet odborných pracovišť.

Bílina je také bohatá na kulturu. Jen namátkou má vlastní divadlo a letní scénu.Bílina a ceny nemovitostí

Severní Čechy jsou z pohledu cen nemovitostí pod dlouhodobým republikovým průměrem. Za posledních 10 let vzrostla cena za m2  dvojnásobně. Např. v Ústí nad Labem vás bude stát 1m2 cca 21 000,- Kč.

V Bílině můžete koupit byt 2+1 za cenu od 350 000,- do 850 000,- Kč. Statisícové rozdíly určuje lokalita, kde se byt nachází. Nejžádanější je v současnosti Pražské Předměstí a nejméně atraktivní jsou ulice Teplická, Antonína Sovy a Maxe Švabinského na Teplickém Předměstí. 

Kompromis pak najdete na Sídlišti Za Chlumem. To je celkem zajímavé svou občasnkou vybaveností. Najdete zde obchody s potravinami, poštu, knihovnu, Kulturní centrum, základní školu, mateřské školky, kadeřnice, restaurace, atd.....

Na grafech níže je vidět, jak ceny stojí a jak se vyvíjely v čase.

(2020)


Bílina - celé město (průměr)

Bílina - Pražské Předměstí, Sídliště Za Chlumem (průměr)

Bílina - Teplické Předměstí - ulice, Maxe Švabinského, A. Sovy ... (průměr)


Prodáváte byt, dům nebo zahradu a nevíte, jak správně nastavit cenu?

Napiště nebo zavolejte a my Vám poradíme!

O nás | MDProjekt s.r.o.   +420 731 618 492

Pointus - webové stránky, grafika a sociální sítě pro Vás   milan.vrsecky@re-max.cz