Naše služby

Naše služby pro PRODÁVAJÍCÍ


Prodej nemovitosti:

Vedeme širokou databázi zájemců o koupi nemovitosti. Naše kancelář je na realitním trhu od roku 2008 a sídlíme stále na stejném místě. Za tu dobu jsme si vybudovali důvěrů u kupujících, kteří se na nás opakovaně obrací s jistotou, že nákup jejich nového domu, bytu nebo chaty bude rychlý a bezpečný. 

Odhad ceny nemovitosti:

Pokud se právě chystáte prodat svou nemovitost třeba z důvodu rozvodu, jiné životní situace, nebo jste ji zdědili, vypracujeme pro Vás odhad.

Příprava nemovitosti k prodeji:

Než naši makléři vloží Vaší nemovitost do nabídky, provedou tzv. home staging. To znamená, že před focením upraví prostory bytu či domu, aby byly prezentovány čistě a vkusně, ale přirozeně a pravdivě. V některých případech si makléři najímají profesionálního fotografa.

Právní servis:

Kvalitní právní servis je podmínkou každé realitní transakce. Naše kancelář spolupracuje s advokátní kanceláří Kýčková Vondráček Partners, advokátní kancelář s.r.o., která má na starosti přípravu realitní transakce po právní stránce, zejména přípravu kupních, případně budoucích kupních smluv, návrhy na vklady vlastnického práva do katastru nemovitostí, úschovy kupních smluv a dalších nezbytných dokumentů. 

Aukce nemovitostí:

Aukce je vlastně soutěž kupujícího o nemovitost. Je to spravedlivý způsob prodeje v případě, že se sejde více zájemců o nemovitost. V případě aukce má prodávající jistotu, že nemovitost prodá nejlepší nabídce. To však neznamená nabídce nevyšší. Svou roli sehrává soubor podmínek, které je zájemce o nemovitost schopen nabídnout. Například způsob úhrady kupní ceny, termíny ve kterých kupující bude plnit své závazky, požadavky jak a kdy se nemovitost předá atd. Rozhodující a konečné slovo zde má prodávající, ten se rozhodne podle předložených požadavků. 


Naše služby pro KUPUJÍCÍ


Koupě nemovitosti:

Někdy můžou hrát při koupi nemovitosti velkou roli emoce. Nedokážete se správně rozhodnout a můžete podcenit rizika. Naši makléři Vám v rozhodování ochotně pomohou a budou hájit Vaše zájmy. Prostřednictvím odborného pohledu na věc si společně ujasníte kritéria pro hledanou nemovitost a nemusíte se také sami prodírat nekonečným množstvím inzerátů.  V neposlední řadě si Vás makléř zadá do své datábáze a jakmile se Váš vysněný dům, byt nebo chata objeví v nabídce, dozvíte se o ní jako první. 

Financování bydlení:

Pokud nemáte na koupi nemovitosti dostatečnou hotovost a budete potřebovat půjčit peníze, máme pro Vás hypotečního specialistu. Obíhání bankovních domů zabere spoustu času a vybrat nejlepší produkt je také velmi složité. Podmínky a nabídky bank se stále mění, ale náš hypoteční poradce má o trhu vždy aktuální přehled. Ušetří Vám spoustu času, který můžete věnovat rodině nebo svým koníčům a také spoustu pěněz.Pan Gregory Karásek využívá opakovaně služby naší kanceláře. A takto vidí náš servis....

Děkujeme !


V naší kanceláři se domluvíme všemi světovými jazyky !

Don't you speak Czech? No problem for us! We speak English, German, French, Spanish, Italian and Portuguese,...