Makléř měsíce

SRPEN 2019

STŘÍBRNÁ CIHLIČKA ❗️Taková byla odměna pro nejlepšího makléře RE/MAX Synergy v srpnu. Stal se jím IVAN KOBLÁSA a my GRATULUJEME !!!

nemovitosti

Chci stříbrnou cihličku


Červenec 2019

HANKA KUNCOVÁ se stala makléřkou měsíce července! Po ročním působení v naší kanceláři se jí velmi daří a stala se tak majitelkou STŘÍBRNÉ cihličky. Gratulujeme ! ! !

nemovitosti

Přidej se k nám


Červen 2019

Nejúspěšnější makléřkou se v červnu stala LIUDMILA ALEXEENKO. Za svou práci dostala, jako odměnu, investiční stříbrnou cihličku. Gratulujeme !

nemovitosti

I ty můžeš uspět !


Květen 2019

V květnu se o přední příčky makléře měsíce kanceláře, podělili Milan Vršecký, Anna Černá a Hanka Kuncová. Všem patří velké díky za odvedenou práci!


Duben 2019


Rádi naše makléře odměňujeme za dobře odvedenou práci. V měsíci dubnu byla nejúspěšnější makléřkou, kanceláře RE/MAX Synergy, JANA PARKMANOVÁ a tak si odnáší stříbrnou cihličku.

www.janaparkmanova.cz

nemovitosti

Staň se mým kolegouÚnor 2019

Pro naše makléře chceme jen to nejlepší. 
Dnes proběhlo v kanceláři RE/MAX Synergy Teplice v rámci porady, setkání se skupinou marketérů, kteří se postarají o osobní marketing našich makléřů. ✊

Nakonec vyhlášení nejlepších makléřů za měsíc únor 2019, kterou se stala KARLA KYLÍŠKOVÁ

www.karlakyliskova.cz

nemovitosti


Leden 2019

Každý měsíc vyhlašujeme ty nejlepší makléře kanceláře RE/MAX Synergy Teplice. Hodnotíme jejich práci, kvalitu, důslednost, zpětnou vazbu klientů a také počty úspěšných realizací. Gratulujeme Milanovi Vršeckému, Ivanovi Koblásovi a Haně Kuncové 

nemovitosti

Kariéra