MENU

Makléř měsíce

Říjen 2019

Hana Kuncová se stala nejúspěšnější makléřkou kanceláře za měsíc říjen!

Blahopřejeme Image result for pohár

Pokud i Vy chcete získat stříbrnou cihličku a zajímá Vás kariéra PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE, klikněte níže Image result for šipka dolů"

Moje kariéra 


Září 2019

1. KARLA KYLÍŠKOVÁ

2. HANA KUNCOVÁ

3. VERONIKA COMELLA

Takové je pořadí nejlepších makléřů (resp. makléřek), které tento měsíc s přehledem převálcovaly mužskou část týmu ! 


Srpen 2019

STŘÍBRNÁ CIHLIČKA ❗️Taková byla odměna pro nejlepšího makléře RE/MAX Synergy v srpnu. Stal se jím IVAN KOBLÁSA a my GRATULUJEME !!!

nemovitosti

Chci stříbrnou cihličku 


Červenec 2019

HANKA KUNCOVÁ se stala makléřkou měsíce července! Po ročním působení v naší kanceláři se jí velmi daří a stala se tak majitelkou STŘÍBRNÉ cihličky. Gratulujeme ! ! !

nemovitosti

Přidej se k nám


Červen 2019

Nejúspěšnější makléřkou se v červnu stala LIUDMILA ALEXEENKO. Za svou práci dostala, jako odměnu, investiční stříbrnou cihličku. Gratulujeme !

nemovitosti

I ty můžeš uspět !


Květen 2019

V květnu se o přední příčky makléře měsíce kanceláře, podělili Milan Vršecký, Anna Černá a Hanka Kuncová. Všem patří velké díky za odvedenou práci!


Duben 2019


Rádi naše makléře odměňujeme za dobře odvedenou práci. V měsíci dubnu byla nejúspěšnější makléřkou, kanceláře RE/MAX Synergy, JANA PARKMANOVÁ a tak si odnáší stříbrnou cihličku.

www.janaparkmanova.cz

nemovitosti

Staň se mým kolegouÚnor 2019

Pro naše makléře chceme jen to nejlepší. 
Dnes proběhlo v kanceláři RE/MAX Synergy Teplice v rámci porady, setkání se skupinou marketérů, kteří se postarají o osobní marketing našich makléřů. ✊

Nakonec vyhlášení nejlepších makléřů za měsíc únor 2019, kterou se stala KARLA KYLÍŠKOVÁ

www.karlakyliskova.cz

nemovitosti


Leden 2019

Každý měsíc vyhlašujeme ty nejlepší makléře kanceláře RE/MAX Synergy Teplice. Hodnotíme jejich práci, kvalitu, důslednost, zpětnou vazbu klientů a také počty úspěšných realizací. Gratulujeme Milanovi Vršeckému, Ivanovi Koblásovi a Haně Kuncové 

nemovitosti

Kariéra