+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

O nás

U nás jsou makléři neustále vzdělávání a nabízíme jim to nejkomplexnější KNOW-HOW v oboru realit, jaké kdy bylo vymyšleno, těžko tak budete hledat větší profesionály. Na prvním místě klademe důraz na osobní rozvoj a růst jednotlivců – makléřů. 


Jsme realitní kancelář zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí v Teplicích, Bílině, Duchcově, Oseku, Mostě, Ústí nad Labem a Praze. O vás a vaše nemovitosti pečujeme od roku 2008!


Realitní makléři

Začátky & vize

Certifikace a ocenění

Etický kodex


RE/MAX má bezpochyby největší podíl na trhu realit v České Republice - s největším počtem individuálních nabídek. Nejsme a nebudeme „Pyramida“ – u nás mají makléři to nejvyšší finanční ohodnocení v oboru. U nás najdete jenom férové podmínky. Chceme ty nejlepší, a proto nabízíme to nejlepší!


Jsme nejlepším partnerem při prodeji vaší nemovitosti.


remax-customer-4.jpg

Důvěra zákazníků je prověřena více jak 40letým profesionálním působením na realitním trhu. Naše marketingová podpora je nejpropracovanější, ze všech kanceláří na trhu, 9/10 lidí zná značku RE/MAX.


Kontaktovat kancelář


Jana Parkmanová, manažerka realitní kanceláře RE/MAX Synergy v Bílině.

Od roku 2012 v realitním byznysu.

Získala za svou kariéru spousty ocenění a to i mezinárodních.

Co je úspěch? Co obnáší práce realitního makléře? Jak se dá zvládnout mateřství s dětmi a prací profesionální realitní makléřky na 100%?

To a jiné se dozvíte v našem povídání .... RE/MAX Synergy je profesionální realitní kancelář.