+420 731 618 492                         synergy@re-max.cz

MENU

Ocenění

Neustále se vzděláváme, abychom vám pomohli na stále měnícím se trhu

Makléři RE/MAX Synergy jsou pravidelně vzděláváni. Máme kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX. Je zaměřen na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni.


Máme rádi úspěch.

Z úspěchu se radujeme.

Je duben 2020 a Tomáš Novák získal svou první hvězdičku. Ta se uděluje v rámci RE/MAX ČR oceňování, podle celkové výše dosažené produkce od začátku působení makléře v RE/MAX.

Gratulujeme, slavíme, radujeme se ...Jana Parkmanová získala v březnu 2020 svou v pořadí již PÁTOU hvězdičku. V rámci oceňování v RE/MAXu jí byla udělena za dosažení další mety v obratu. GRATULUJEME ! ! !


Hanka Kuncová získala ve velmi krátkém čase svou první hvězdičku za produkci.

G R A T U L U J E M E ! ! !

(leden 2020)


IVAN KOBLÁSA získal v rámci oceňování v RE/MAX svou třetí hvězdičku. Ta mu byla udělena v rámci RE/MAX ČR oceňování, podle celkové výše dosažené produkce od začátku působení makléře v RE/MAX. (leden 2020)

GRATULUJEME Tlieskali, Potlesk, Ručné, Publikum, Šťastie, Oslava MARCEL ŠMÍD absolvoval úspěšně Kategorizační test RE/MAX a zvýšil ⬆️ si tak kvalifikaci ve svém oboru. Gratulujeme !

 

Práce realitního makléře


Celoživotní vzdělávání je důležité v každé profesi. V naší kanceláři, je vzdělávání našich makléřů první na žebříčku hodnot. JANA NOVÁKOVÁ úspěšně složila zkoušku Certifikovaného realitního profesionála a získala tak vyšší kvalifikaci v oboru. Gratulujeme!

Práce realitního makléřeTop Club GOLD & PLATINUM

Milujete výzvy❓❓❓
Překonáváte rádi sami sebe❓❓❓
Pak se přidejte k nám a ukažte, co ve Vás je !!!
Milan Vršecký se stal členem Top Clubu PLATINUM a Jana Parkmanová Top Clubu GOLD. Zasáhli tak další metu své kariéry profesionálního realitního makléře . Gratulujeme  a držíme palce při dobývání dalších vrcholů !

 
 


TOP QUALITY pro rok 2019 obhájen !

I pro rok 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ jsme jako JEDINÁ realitní kancelář v Teplicích, získali ocenění Top Quality.
Podmínkou pro udělení tohoto ocenění, jsou kladná hodnocení našich makléřů svými klienty.
Děkujeme celému týmu RE/MAX Synergy Teplice za skvěle odváděnou práci a klientům za čas a ochotu věnovanou zpětné vazbě. Klienti hodnotí na stupnici od 0 do 10, kdy 10 bodů je nejvíce a 0 bodů nejméně. Hodnocení probíhá pomocí automaticky generovaného dotazníku, zasílaného přímo klientům po skončení obchodu.


 


HALL OF FAME

Toto prestižní mezinárodní ocenění je udělováno nejlepším RE/MAX makléřům z celého světa  na základě výše, celkových hrubých provizí. Ocenění Hall of Fame je udělováno na dobu neurčitou a makléř může logo používat na všech svých propagačních materiálech. Majitelé kanceláře RE/MAX Synergy Milan a Petra Vršeckých, jej přebírají v USA v Las Vegas, kde se každoročně konná setkání makléřů RE/MAX z celého světa.

 


Cenu jsme nejprve přebrali v Čechách,  z rukou majitelky nejlepší a největší kanceláře v Portugalsku, Joanny Koltan. RE/MAX obhájil Superbrands, děkujeme!

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Kromě společnosti RE/MAX byly na seznamu nominovaných kandidátů i další realitní kanceláře. Ovšem názor zákazníků i odborné poroty přidělil toto prestižní ocenění naší síti, a to už po páté v řadě! Je obrovským úspěchem, že se nám podařilo titul udržet. Zároveň to vnímáme jako závazek vůči našim klientům. Vždy jsme si zakládali na inovacích a kvalitě poskytovaného servisu. A právě tyto faktory stojí za obhajobou ocenění.


Za obchodní výsledky i oblibu spotřebitelů

Mezinárodní program Superbrands je ve světě respektován odborníky i spotřebiteli. Samotnému udělení titulu předchází náročný výběrový proces, jehož součástí jsou preference zákazníků a názory odborné poroty (Brand Council). Cena je udělována pouze značkám s nejlepší pověstí a se silným dopadem na lokální trh. Do soutěže se navíc nelze přihlásit samostatně, nominace kandidátů vychází z databáze veškerých registrovaných obchodních značek v dané zemi. V první fázi jsou nominováni kandidáti dle obchodních dat a výsledků. V dalším kole projdou značky spotřebitelským průzkumem, který vyhodnocuje oblibu a známost u spotřebitelů. O konečných držitelích titulu Superbrands pak rozhoduje odborná komise Brand Council složená z expertů různých oborů.


 


100 % Club 2018

Zleva: Petra Vršecká, Dave Liniger, 
Gail Liniger, Milan Vršecký

Přebírání 100% Clubu v Americe, ve státě Nevada.
 

Společně se zakladateli největší realitní sítě na světě RE/MAX,
Dave a Gail Linigerovi,
v MGM Grant Hotelu v Las Vegas 2018.

Více o majitelích kanceláře zde