+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

home.jpg

POZEMEK na prodej - Kostomlaty pod Milešovkou

Prodej velkého a krásného stavebního pozemku 3297 m2 a dvou rekreačních chatek (41 m2 a 17 m2)


Nabízím Vám ke koupi nádherný a velký stavební pozemek určený pro individuální výstavbu rodinných domů o celkové výměře 3 297 m2 v obci Kostomlaty pod Milešovkou, která se nachází v okrese Teplice v Ústeckém kraji.
Pozemek je rovinatý, mírně svažitý, slunný, a je umístěn ve velmi klidné části obce Kostomlaty pod Milešovkou, a přesto nedaleko centra obce, s výhledem na zříceninu hradu Sukoslav.

Pozemek je přístupný běžně vozidlem ulicí Sukoslavská.

Na pozemku se nachází z větší části udržovaný travní porost, ovocný sad, plně funkční udírna, drobná hospodářská stavení - kůlny, králíkárna, skleníky atd., dominantou pozemku je krásná rekreační chata (zastavěná plocha 41 m2) s obytným podkrovím - plně funkční (napojena na elektřinu, veřejnou kanalizaci, voda), dále se na pozemku nachází další zděná stavba (zastavěná plocha 17 m2) - obě tyto stavby jsou umístěny při okraji pozemku, tedy případného investora nelimitují svým umístěním, v případě umístění velkých rodinných domů na pozemku. Proto je také možné, tento pozemek, díky své velké výměře 3 297 m2, rozdělit na dva ( (2x více jak 1500 m2) nebo i tři ( každý více jak 1 000 m2) pozemky. Stavební pozemek je kompletně zasíťován (elektro, kanalizace napojena na veřejnou síť, voda při hranici pozemku, plyn cca 150 m - ale není nutný) a územním plánem určená k výstavbě rodinných domů.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte a přijďte načerpat opravdu nádhernou atmosféru krásného prostředí a klidu tohoto místa, jako stvořenou pro Váš nový domov - volejte kdykoliv.


Cena je konečná, bez dalších poplatků - tedy včetně provize pro RK, právních služeb včetně advokátní úschovy i podání návrhu na převod vlastnického práva.


Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.


Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.Cena: 3 490 000 CZK / za nemovitost

Zakázka č.: 5477
 
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.


Makléř nabídky


romana-2.png

Martin Sanitrik

Makléř - RE/MAX Synergy

Telefon: +420 603 739 150  

E-mail: martin.sanitrik@re-max.cz  

Adresa: Krupská 30/26
41501 Teplice  

 

Více o makléři


Pokud máte zájem o bližší informace o nemovitosti, vyplňte formulář.