Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví v Teplicích

PRODÁNO !


Prodej bytu 3+1 - Jana Koziny

Pokud hledáte byt na bydlení nebo investici a zároveň nechcete řešit rekonstrukci, je tento byt určen přímo pro Vás – stačí se totiž „pouze“ nastěhovat.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní byt ve správě BD Trnovany o velikosti 3 + 1 v 7. nadzemním podlaží v ulici Jana Koziny v Teplicích.
Byt prošel před rokem kompletní zdařilou a nákladnou rekonstrukcí, která zde byla nově provedena, a byt se tím stal velmi moderně řešeným, prostorným a vzdušným.
V kuchyni je nová moderní rohová linka s vestavěnými spotřebiči a díky propojení s obývacím pokojem, je zde místo i na velký jídelní stůl s krásným výhledem přímo na hrad Doubravka. Velká koupelna má moderní sprchový kout, toaletu a také výborně řešený světlík do kuchyně, pod kterým jsou umístěna dvě umyvadla společně s nábytkem na míru, kam se vejde i pračka.
V chodbě je k dispozici velká skříň, která zde zůstane novým majitelům, stejně jako i nábytek a vybavení ložnice.
V chodbě a v koupelně je na podlaze velkoformátová dlažba, v obývacím pokoji, kuchyni a dalších pokojích je položena kvalitní plovoucí podlaha. V koupelně a na chodbě jsou sádrokartonové podhledy s vestavným osvětlením. Nově jsou zde také udělány v kuchyni a koupelně rozvody elektřiny a vody. V celém bytě na plastových oknech namontovány žaluzie.
Na chodbě před vstupem do bytu je k dispozici komora, kde najdete další úložný prostor.
Byt bude volný od 9/2021.
Domluvte si prohlídku s makléřkou nabídky.

Cena: 1 890 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: včetně právního servisu a provize RK

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 3+1 / 69 m²

Číslo zakázky: ID 094-NP04466


MAKLÉŘKA NABÍDKYOstatní naše nabídky >>> ZDE