Prodej bytu 3+1

P R O D Á N O !


 


Nabízíme k prodeji byt 3+1+L v klidné lokalitě Ústí nad Labem

Ve výhradním zastoupení majitele, si vám dovolujeme nabídnout zrekonstruovaný družstevní byt 3+1+L v Ústí nad Labem - Na Výšině, o užitné ploše 81 m².

Byt je umístěn v 1.NP panelového domu,který je umístěn v překrásné přírodě, kousek u lesa. Opravdu úchvatné místo pro bydlení, kdykoliv jste během pár metrů v přírodě, můžete si užívat kopce s výhledem, procházky s dětmi, nebo jen tak sami užívat klidu v krásách města Ústí nad Labem.

Byt prošel kvalitní rekonstrukcí - vinylové podlahy, kuchyně na míru vč. spotřebičů, nová koupelna a další, viz. foto.

Dům je situován v přírodě, ale stále se těší plné občanské vybavenosti. Albert, Tesco, pošta, lékárna, jesle, mateřská i základní škola, dále na sídlišti nově vybudované hřiště - fotbal, basket, dále pískoviště, skluzavka a lanové dětské hřiště. Na zastávku MHD jsou to 2 minuty. Hned pod domem je večerka.

Byt může zůstat částečně vybavený, je to dle dohody. Určitě zůstane kuchyně včetně spotřebičů - el. multifunkční trouba, varná deska, digestoř, myčka a mikrovlnná trouba. Zůstane předsíň a zbytek je po dohodě.

Pokud zvažujete prohlídku bytu, klidně se nejprve projděte po okolí. Adresa je Na Výšině, Ústí nad Labem.


Cena: 1 190 000 CZK / za nemovitost Hypotéka:

Poznámka k ceně: Cena je včetně právního servisu

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 3+1 / 81 m²

Číslo zakázky: ID 094-N03850V případě zájmu o nemovitost, Vám umíme pomoci i s financováním. Stačí vyplnit náš formulář ZDE a my se Vám ozveme zpět. Odeslání formuláře je nezávazné!


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Co je potřeba udělat při změně trvalého pobytu

Každý máme pouze jedno trvalé bydliště. Je důležité, jelikož je to adresa, která zajímá úřady. Musí to být ale místo určené k bydlení. To znamená označené číslem popisným nebo evidenčním. Číst dále...

Zjištění v jakém technickém stavu nemovitost je. Např. jestli nemá nějaké vady a problémy, které by ovlivňovaly její funkci (např. potenciál zatékání do střechy či suterénu, riziko statických poruch, problémy s hlukem…) POKRAČOVAT ve čtení...

Průkaz energetické náročnosti (PENB), lidově také štítek, hodnotí budovy podle stejných kritérií a díky tomu jdou domy porovnat a objektivně zjistit energetickou náročnost. Více o PENB...