Prodej chaty v Praze - Hloubětín

PRODÁNO ! ! !


Prodej chatky se zahradou Hloubětín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji podsklepenou patrovou chatu v osobním vlastnictví s číslem evidenčním. Chata má celkovou užitnou plochou cca 46 m2 a vlastní oplocenou zahradou o výměře 284 m2, která se nachází v žádané zahrádkářské osadě v Praze 9 - Hloubětíně.

Zděná chata je udržovaná, má betonový základ a je podsklepená. Disponuje venkovním posezením, na kterém je možné vybudovat i krytou terasu. V přízemí je obytná místnost o výměře cca 16 m2 s menší kuchyňkou a obývacím koutem. Dřevěné schodiště vede do patra, kde je místnost na spaní s krásným výhledem do okolí. Vytápění je zde řešeno krbovými kamny. Čistý a prostorný sklep sloužil jako dílna a místnost na odkládání věcí. Velkou výhodou jsou rolety na dřevěných oknech, které mají využití jako stínění a zároveň plní i bezpečnostní funkci.
Do chaty je zavedena elektřina a obecní pitná voda je na pozemku (provoz vodovodu jaro-podzim, lze snadno upravit na celoroční a vodu si nechat zavést až do chaty).

Na zahradě se nachází velká plodící třešeň, několik okrasných dřevin a ovocných keřů, jako např. angrešty, červené rybízy a vinná réva. Zahrada je mírně svažitá, terasovitá a je vhodná především k pěstování drobných plodin.
Po vzájemné dohodě veškeré zařízení a vybavení v chatě i dílně může zůstat.
V sousedství je stále více chat užíváno celoročně.
Součástí prodeje jsou i podíly na přístupových cestách a parkovišti. Zde je možné parkovat automobil a v případě potřeby, lze po zpevněné přístupové cestě dojet až před chatu.
Velmi dobrá dostupnost na stanice autobusu, stanice metra ).

Nemovitost je možné ihned užívat bez dalších investic.

Doporučuji osobní prohlídku této nemovitosti.


Cena: 2 700 000 CZK / za nemovitost

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Poloha objektu / Užitná plocha: Samostatný / 16 m²

Číslo zakázky: ID 094-NP04499
MAKLÉŘKA NABÍDKY: