Prodej domu v Teplicích

Prodej rodinného domu 150 m², pozemek 424 m²

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící rodinný dům s bazénem v prestižní lokalitě Teplic, Na Valech. Dům má útulnou zahradu 424m2 s altánem (6x3m), kde je příjemné posezení s výhledem na venkovní bazén. Dům prošel celkovou rekonstrukcí zakončenou kolaudací v roce 2020. V domě jsou použity kvalitní materiály (trojskla v oknech včetně zateplení venkovních zdí a podlahy půdy), spolu se špičkovým vybavením (kuchyně, koupelny).
Dispozici je 3kk + 2 místnosti ve spodní části domu, jednu místnost je možné využít např. jako dětský pokoj, posilovna, sauna, pracovna, vinotéka, TV pokoj…... a druhá místnost je technická, pračka, sušička apod.
Vstup do domu je možný od hlavní branky k domu a také ze zahrady od altánu s bazénem. Přes hlavní vchod vstoupíte do předsíně a následně do hlavní chodby z které se dostanete do otevřené kuchyňské a obývací části a nebo po schodišti do 1. patra či sklepa. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou do praktického tvaru U s vestavnými spotřebiči (lednička, myčka, elektrická trouba, sklokeramická deska) z kuchyně je možné sejít přímo na zahradu. V mezi patře je umístěné WC. V 1. patře je ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou a WC.

Topení je napojeno na plynový kondenzační kotel s boilerem. V domě je dveřní videotelefon v přízemí a 1. patře pro vstupní branku.
Velmi nízké náklady na provoz celého domu. Jedná se o prestižní lokalitu v centru Teplic.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele.


Cena: 10 890 000 CZK / za nemovitost  

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Poloha objektu / Užitná plocha: Samostatný / 150 m²

Číslo zakázky: ID 094-NP04644


Makléř nabídkyPOKUD VÁS ZAJÍMÁ, KOLIK NEMOVITOSTÍ PRODÁME NEBO PRONAJMEME MĚSÍČNĚ, JAK SE VYVÍJÍ TRH S NEMOVITOSTMI A RŮST CEN, KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO >>>