+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

2.jpeg

Prodej restaurace 986 m², Krupka

Nabízíme k prodeji unikátní restauraci Mlejn

Nabízíme k prodeji restauraci s úžasným investičním potenciálem v klidné lokalitě obce Krupka, části obce Unčín. Tato nemovitost se nachází na adrese Fučíkova 70 a je obklopena malebnou přírodou, což ji činí ideálním místem pro podnikání. S rozlohou zastavěné plochy 676m² a užitnou plochou 986m², tento dvoupodlažní objekt nabízí dostatek prostoru pro rozvoj vašeho podnikání. K zavedené restauraci naleží i bytová jednotka.
Celková plocha pozemku je 1669m2

Díky dobrému stavu objektu a částečnému vybavení je zde možnost okamžitého zahájení provozu či investice do modernizace. Restaurace nabízí x parkovacích míst pro vaše zákazníky. S dostupností dálkového vodovodu, elektřiny 230 V a asfaltové vozovky je zajištěna pohodlná infrastruktura pro vaši investici.

Možnost vizualizace a rozšíření nabídky služeb o čističku na přilehlém pozemku vzdáleném pouhých 75 metrů přináší další potenciál pro zvýšení návratnosti investice. Město Krupka, jehož částí je Unčín, je navíc zařazeno do seznamu UNESCO, což zvyšuje atraktivitu této lokality pro investory.

Tato restaurace nabízí nejen výjimečnou polohu a prostorné prostory, ale také vynikající příležitost pro investici s dlouhodobým výnosem. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

 


Cena: Cena na vyžádání v kanceláři  

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.Makléř nabídky


mila-nek.jpeg

Milan Vršecký+420 731 618 492


milan.vrsecky@re-max.cz

Více o makléři


Pokud máte zájem o bližší informace o nemovitosti, vyplňte formulář.