Realitní kancelář Teplice

Čím se zabýváme...

Realitní kanelář RE/MAX Synergy Teplice, Krupská 30,  působí v celém Ústeckém kraji od roku 2008.  Naši makléři  Vám pomohou s prodejem a pronájmem nebo nákupem rodinných domů, bytů, pozemků, komerčních a investičních nemovitostí.

Nabízíme konzultace v oblasti realit, tržní ocenění nemovitostí, vypracování smluvní dokumentace. Pomůžeme Vám s exekucí. Nemovitosti také vykupujeme.


Naše služby...


Prodej nemovitosti:

Máme širokou databázi zájemců o nemovitosti. Je tedy velice pravděpodobné, že máme zájemce na Vaší nemovitost a nic tak nebrání rychlému, hladkému průběhu prodeje. Není lehké orientovat se na stále se měnícím se trhu s nemovitostmi, sledovat novely zákonů a trendy v realitách. Prodej nemovitosti Vám zabere spousty hodin, které můžete trávit se svou rodinou zatím, co my budeme pracovat pro Vás. Od roku 2008, kdy jsme otevřeli naší kancelář sbíráme zkušenosti a protože se na trhu s realitami pohybujeme každý den, zažili jsme spousty situací, které můžeme zúročit při prodeji Vaší nemovitosti. U nás se nemusíte bát žádné platby předem. Provizi hradíte až po prodeji nemovitosti a v případě, že se nám ji nepodaří prodat v době trvání smlouvy, nic neplatíte.

 

Odhad nemovitosti:

Vypracujeme odhad tržní ceny Vašeho bytu, domu, pozemku, či chaty pro potřeby rozvodového řízení, vypořádání se v rodině atd. Pokud potřebujete ocenit nemovitost pro dědické řízení, tato služba je v naší kanceláři ZDARMA. Stačí si domluvit termín na tel. čísle +420 731 618 492 nebo využijte náš formulář zde.

 

Výkup nemovitosti:

Potřebujete rychle vyřešit svízelnou životní situaci? Nabídněte nám svou nemovitost k výkupu. Poskytneme Vám zdarma konzultaci, jeslti je pro Vás výkup jedinou a výhodnou možností, nebo se pokusíme najít lepší řešení Vaší situace.

 

Hypotéka:

Pokud chcete koupit rodinný dům, byt čí pozemek a nemáte dostatečnou hotovost, jsme připraveni Vám prostřednictvím nezávislého hypotečního poradce poskytnou poradenství. Získání úvěru prostřednictvím finančního makléře zvyšuje šanci, že dostanete nejlepší nabídku na trhu.NAŠE KANCELÁŘ
O Teplicích...


Teplice jsou lázeňské statutární město v Ústeckém kraji, obklopené Krušnými horami. Jsou známé pro své lázeňství, ale také pro svůj fotbalový klub.

Teplice žijí kulturou a stále se zde něco děje. Každý rok se koná SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY, na které vystupuje spousta známých kapel a osobností. Za zmínění stojí také Czech Fashion Week, což je prestižní módní akce, zaměřená na tvorbu předních českých i zahraničních módních návrhářů.

Na své si přijdou i milovníci nákupů. Můžete zajet do Srbic, do nákupního centra Olympia, nebo si udělat radost přímo v centru Teplic, kde jsou nákupní centra hned dvě, Galerie a Fontána.

V Teplicích najdete několik středních škol, např. Střední průmyslová škola, Hotelová škola, Gymnázium, Konzervatoř, atd. 

Ve volném čase můžete v tomto nádherném městě navštívit Botanickou zahradu, Krušnohorské divadlo, nebo hvězdárnu. Pro milovníky plavání je zde Aquacentrum nebo Thermalium v Lázeňském domě Beethoven.

 

Poloha: Ústecký kraj
Počet obyvatel: 49 575 (*2019)
 


Kontakt


Realitní kancelář Teplice, Krupská 30          
Milan Vršecký CRM ISO 
Majitel kanceláře RE/MAX Synergy 
Mobil:  +420 731 618 492  
E-mail: milan.vrsecky@re-max.cz

www.remaxsynergy.cz

Naše pobočka v Bílině

Naše pobočka v DuchcověDepozitní účet:
číslo účtu pro tuzemské platby: 223463360/0300
IBAN pro zahraniční platby: CZ05 0300 0000 0002 2346 3360
BIC/SWIFT: CEKOCZPP

Provozní běžný účet:
Číslo účtu pro tuzemské platby: 223463117/0300
IBAN pro zahraniční platby: CZ67 0300 0000 0002 2346 3117
BIC/SWIFT: CEKOCZPP

Depozitní účet je určen výhradně pro složené zálohy (depozita) od klientů. Prostředky složené na tomto účtě jsou evidovány odděleně a realitní kanceláře RE/MAX nesmí tyto prostředky používat ke svému hospodaření či jakýmkoli jiným účelům. Centrála společnosti RE/MAX provádí pravidelné audity dodržování těchto požadavků a jejich porušením může dojít k odebrání licence RE/MAX.


Napište nám:
NAŠE POBOČKA - BÍLINA


REALITNÍ KANCELÁŘ BÍLINA -  RE/MAX Synergy

Wolkerova 77, Bílina 418 01

Telefon: +420 731 618 492

E-mail: synergy@re-max.cz

Web: www.remaxsynergy.cz