Rodinný dům v Bílině

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům o dispozici 4+kk v Bílině, konkrétně v ul. Litoměřická. Jedná se o řadový dům s obytným podkrovím. Celková užitná plocha je 160 m², plocha celého pozemku je 266 m².

Dům se skládá z předsíně, koupelny s WC, menší šatny, kuchyňského koutu, obývacího pokoje a ložnice, v podkroví jsou poté další dvě obývací místnosti.

V roce 2018 byl dům z velké části rekonstruován. Krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy a keramické dlažby. Konstrukce stavby je v kombinaci cihel, kamene a tvárnic. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, zdrojem tepla je v obývacím pokoji krb s výměníkem, který je napojen na radiátory v celém domě, teplou vodu obstará elektrický bojler ARISTON. Plastová okna jsou v celém domě, střecha je sedlová a krytinou je asfaltový šindel. Vybavení na fotografiích je součástí prodeje.

Bílina je město v Ústeckém kraji v okrese Teplice. Stojí v údolí řeky Bíliny, přibližně v polovině vzdálenosti mezi Mostem a Teplicemi. Dominantou okolní krajiny je vrch Bořeň na jižním okraji města. Hlavní náměstí je vzdáleno pár minut od domu, zde se nachází veškerá občanská vybavenost.

Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

V případě vyššího zájmu o tuto nemovitost bude dům prodán nejvyšší nabídce.

Další informace Vám sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

 


Makléř nabídky
Cena: 3 500 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek 2000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Poloha objektu / Plocha: Řadový / 160 m²

Číslo zakázky: ID 094-NP04833