Rodinný dům

DŮM JE PRODANÝ !


Prodej rodinného domu v Bílině

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v klidné části města Bílina, ul. Sklářská.

Tento dvoupodlažní rodinný dům o podlahové ploše 130 m2 disponuje dvěmi ložnicemi, dvěmi koupelnami s wc, kuchyní vedoucí do prostorného obývacího pokoje s krbem.
Součástí domu je i garáž, kde je krb a dá se přeměnit ve společenskou místnost. Za domem je dvůr a stavba, která slouží jako technické zázemí, je zde prádelna a dílna,
Nad touto stavbou je terasa, kde je sklípek, krb a posezení. Zahrada o vel. 266 m2 je terasovitá a v horní části končí rovinatou plochou, kde je stavba vhodná k uložení nářadí apod. Majitel vybudoval systém na zachycení dešťové vody, která je využívána na zalévání zahrady.
Dům je připojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řád, topení je řešeno kombinovaným plynovým kotlem a je centrálně rozvedeno do celého domu, ohřev vody zajišťuje také plynový kotel a bojler, elektřina je zde 230V i 400V. V obývacím pokoji je možno topit krbovými kamny a v garáži je krb. Dům je z obytné části zateplen a okna mimo technických prostor jsou plastová.

Energetická hodnota budovy je zatím uvedena jako G a po vyhotovení Energetického štítku uvedeme skutečnou energ. hodnotu domu.

S hypotékou Vám rádi pomůžeme.


Cena: 2 600 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka:   

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Poloha objektu / Užitná plocha: Řadový / 100 m²

Číslo zakázky: ID 094-N03933
Pro bližší informace volejte makléřce: