MENU

Veronika Comella




ROZHODNUTÍ JE NA VÁS, UDĚLEJTE TO NEJLEPŠÍ

Realitní makléřka Veronika Comella přináší rozsáhlé zkušenosti na trh s nemovitostmi. Kombinuje odbornou zkušenost a znalost s novinkami v realitním světě. Díky její houževnatosti, obětavosti, čestnosti a dobrému charakteru je radost s ní pracovat a výsledkem je dlouhotrvající vztah s klientem, který je vybudován na důvěře a spolehlivosti.

Veronika je certifikovaný makléř v zahraničí i v České republice. Specializuje se na Severní Čechy. Reprezentuje širokou škálu kupujících a prodávajících, od klientů, kteří prvně kupují až po investory a developery. Je uznávaná pro její vyjednávací schopnosti, zákaznický servis a marketingovou odbornost. Vždy podává nejlepší výkon pro kupující i prodávající, které zastupuje.

Jestli hledáte Váš vysněný domov nebo chcete prodat Vaši nemovitost - Veronika Comella je pro Vás skvělá volba v oblasti realit.

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2015.

2. místo - makléřka roku kanceláře za rok 2019



 


Certifikáty a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně



 


Reference od klientů:

"Velmi příjemná paní makléřka, vše zařídila byli jsme maximálně spokojení."

"Nejvýše hodnotím a oceňuji vysoké odborné znalosti, nepřekrucované a pravdivé informace, dochvilnost, příjemné vystupování, velkou dávku taktu a trpělivosti při složitějším jednání ."

"Paní Veroniku Comella hodnotíme na více než výbornou. Jednání s ní bylo profesionální, rychlé a kvalitní. Byli jsme naprosto spokojeni, a kdyby jsme my nebo naši známí potřebovali, určitě se obrátíme opět na ni."