Veronika Comella


Telefon: +420 728 666 183

veronika.comella@re-max.cz

I speak English  Vlajka Spojeného království – WikipedieŽIJ SVŮJ SEN

Jsem rodačka ze Severních Čech. Po vystudování obchodní akademie v Mostě jsem odešla do Los Angeles, kde jsem pracovala pro kosmetickou firmu CHANEL. Po 10 letech jsem cítila, že je čas na změnu a jelikož mě práce, která se točí kolem prodeje a lidí bavila, tak jsem po úspěšném ukončení realitní školy a složení certifikačních testů pro Kalifornii vstoupila do světa realit. Po narození mého syna, jsem se kvůli rodině vrátila do Čech a mým posláním je zkvalitnění služeb realitního trhu zde. Mimo mého rodného jazyka se domluvím anglicky, německy a rusky.

 

Osobně věřím, že úspěšná obchodní transakce je výsledkem kvalitního a silného vztahu mezi klientem a realitním makléřem a není to jen o dané obchodní transakci. Snažím se, aby můj servis byl vždy na vysoké úrovní bez ohledu na čas a cenu. Profesionalita, zkušenost, čestnost a zodpovědnost jsou všechny aspekty, které Vám jako realitní odborník nabízím. Budu Vás provázet krok za krokem každou realitní transakcí a vždy kladu důraz na Vaše zájmy a Vaší úplnou spokojenost.

 

Jsem odhodlaná využít své dlouholeté zkušenosti a  pomoci lidem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost, naplnit jejich sny a cíle, aby mohli žít životní styl, který si přejí.

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2015.

2. místo - makléřka roku kanceláře za rok 2019


Certifikáty a ocenění

Certifikovaný makléř Silver Reference od klientů:

"Velmi příjemná paní makléřka, vše zařídila byli jsme maximálně spokojení."

"Nejvýše hodnotím a oceňuji vysoké odborné znalosti, nepřekrucované a pravdivé informace, dochvilnost, příjemné vystupování, velkou dávku taktu a trpělivosti při složitějším jednání ."

"Paní Veroniku Comella hodnotíme na více než výbornou. Jednání s ní bylo profesionální, rychlé a kvalitní. Byli jsme naprosto spokojeni, a kdyby jsme my nebo naši známí potřebovali, určitě se obrátíme opět na ni."