mezera_1.png

Realitní makléřka

Veronika Comella


Telefon: +420 728 666 183

comella-s-pozadi-m-bej-jme-na.jpg

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2015.


 ŽIJ SVŮJ SEN

Jsem rodačka ze Severních Čech. Po vystudování obchodní akademie v Mostě jsem odešla do Los Angeles, kde jsem pracovala pro kosmetickou firmu CHANEL. Po 10 letech jsem cítila, že je čas na změnu a jelikož mě práce, která se točí kolem prodeje a lidí bavila, tak jsem po úspěšném ukončení realitní školy a složení certifikačních testů pro Kalifornii vstoupila do světa realit. Po narození mého syna, jsem se kvůli rodině vrátila do Čech a mým posláním je zkvalitnění služeb realitního trhu zde. Mimo mého rodného jazyka se domluvím anglicky, německy a rusky.

Osobně věřím, že úspěšná obchodní transakce je výsledkem kvalitního a silného vztahu mezi klientem a realitním makléřem a není to jen o dané obchodní transakci. Snažím se, aby můj servis byl vždy na vysoké úrovni bez ohledu na čas a cenu. Profesionalita, zkušenost, čestnost a zodpovědnost jsou všechny aspekty, které Vám jako realitní odborník nabízím. Budu Vás provázet krok za krokem každou realitní transakcí a vždy kladu důraz na Vaše zájmy a Vaší úplnou spokojenost.

Jsem odhodlaná využít své dlouholeté zkušenosti a  pomoci lidem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost, naplnit jejich sny a cíle, aby mohli žít životní styl, který si přejí.


CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ


Kontaktujte mě