Výkup nemovitostí

Lidé, kteří se dostanou do finanční tísně, mohou pod tlakem jednat iracionálně a podlehnout různým spekulantům a podvodníkům. Ti je pak připraví i o to poslení, co mohlo jejich situaci odlehčit, nebo vyřešit.

Je proto lepší svěřit se do rukou profesionálů, kteří se s takovými situacemi potkávají každý den.

Může se stát že MÁTE PROBLÉM SPLÁCET HYPOTÉKU a hrozí Vám, že se dostanete do registru dlužníků. To by mohlo ohrozit Váš kredit dobrého klienta u bank a do budoucna výrazně snížit šanci dostat jinou hypotéku na bydlení, nebo jakoukoliv půjčku. Řešením se může zdát prodej nemovitosti standardní cestou. To ale může trvat i několik měsíců. Cestou může být nabídnout nemovitost k odkupu a po vyřešení finančních potíží, požádat o hypotéku jinou.

V jiném případě budete chtít třeba jen koupit JINOU NEMOVITOST, ale nemáte na ní dostatek finančích prostředků, nebo si prostě nechcete půjčovat. I tady může být řešením výkup Vaší stávající nemovitosti, protože pokud budete čekat na kupce delší čas, může se stát, že Vaší vybranou nemovitost koupí někdo, kdo peníze má.

Asi nejhorší situace je HROZÍCÍ EXEKUCE. Tady může být výkup nemovitosti nejlepším a nejrychlejším řešením. Předejdete tím možné dražbě Vašeho bytu nebo domu. Pokud už na Vaší nemovitosti exekuce je, stále pro Vás máme řešení a jsme schopni za Vás komunikovat s exekutorem a problém za Vás vyřešit výkupem nemovitosti za dohodnutou cenu.


POTŘEBUJETE RYCHLE PENÍZE Z PRODEJE NEMOVITOSTI ? 

Zavolejte nám na +420 731 618 492 nebo vyplňte formulář:

Mám zájem o*Osobní údaje

V případě, že se dostanete do tíživé situace a rozhodnete se ji vyřešit prodejem své nemovitosti, sjednejte si s námi schůzku. Naše konzultace jsou zdarma, jediné co Vás budou stát, je čas. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení, jak se s takovým problémem vyrovnat.