mezera_1.png

Žijte si po svém

Práce realitního makléře, Vám poskytne svobodu ve všech možných významech tohoto slova.

SVOBODA FINANČNÍ: nezávislot, soběstačnost, zajištěná budoucnost - toho všeho se dá dosáhnout v tomto zajímavém oboru.

Zatímco jako zaměstnanec máte daný maximální výdělek a to i přesto, že jste v práci délé než ostatní a z vlastní vůle, přinášíte do zaměstnání nové, inovativní myšlenky,...... v realitách budou Vaše příjmy právě takové, jaké si je sami stanovíte. Mohou být v řádech tisíců, statisíců a v naší kanceláři nejsou žádnou vyjímkou realitní makléři, kteří mají milionové přijmy za rok.

Stávají se tak nezávislými na partnerech, soběstační bez nutnosti shánět půjčky a do budoucna jsou zajištěni tak, že mohou jít do důchodu dřív, než jim stanoví zákony.


SVOBODA ČASOVÁ: čas! to je komodita, se kterou je dobré dobře nakládat. Všichni ho máme na tomto světě vymezený a chceme toho tolik stihnout. Chceme se plně věnovat svým koníčkům. Ale kdy, když jsme do večera v práci a domů přijdeme unavení. Chceme si vybudovat kariéru v oboru, který nás baví, zároveň si dobře vydělat ale nechceme pracovat na úkor rodiny.

Zejména ženy, chtějí vidět své děti vyrůstat, pečovat o ně, když stonají a nezmeškat žádné školní předstvení. Práce realitního makléře/makléřky Vám toto vše umožní. Schůzky si domlouváte podle potřeby, tzn. že pokud Vaše ratolest stůně, můžete se vystřídat v péči o něj s partnerem, pokud jsou prázdniny, nemusíte shánět hlídaní, ale jednoduše si je užít se svými dětmi.

Můžete jet na dovolenou, kdy se Vám zachce, ne kdy se zachce šéfovi :-),.......                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Jste prostě svobodní a řídíte si svůj život podle svého a podle svých představ. Znáte něco lepšího?

 

Pokud jste si právě uvědomil /a, že Váš život se neubírá směrem, který jste si vysnil /a, pojďte být svobodný /á. My už tak žijeme a pomůžeme k lepší životní úrovni i VÁM !

DOMLUVTE SI CHŮZKU NA synergy@re-max.cz, nebo 731 618 492 !


Zpět