+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

mezera_1.png

Začátky & vize

Vybrali jsme si realitní obor, protože nás baví. Rádi komunikujeme s lidmi a pomáháme v často nelehkých životních situacích. Čím víc nás je, tím víc sdílíme své zkušenosti, nápady, zakázky. Vyžadujeme, aby spolu naši makléři spolupracovali a sdíleli své znalosti z oboru. Naši makléři se MUSÍ celoživotně vzdělávat. Jsme rádi, pokud nám klient poskytne zpětnou vazbu, protože nás to posouvá k lepším službám a z podnětů klientů si bereme ponaučení. Spolupracovali jste s některým z našich makléřů? Pak nás potěší Vaše zpětná vazba a hodnocení spokojenosti.


ikcj_rgq.jpeg

Začátky

Realitní kancelář RE/MAX Synergy jsme otevřeli dne 1.8. 2008 v Teplicích, Krupské ulici č.p. 29.

Na této adrese jsme sídlili do roku 2017. Kvůli rozšiřování týmu jsme potřebovali větší prostory, kde bychom zajistili odpovídající zázemí našim makléřům a důstojné místo pro vás, naše klienty. Chtěli jsme zůstat v samotném centru Teplic proto, abychom vám byli nablízku a snadno dohledatelní. V říjnu 2017 jsme proto přesídlili jen o kousek, do domu s  číslem popisným Krupská 30. 

Na této adrese jsme zrekonstruovali prostory kanceláře tak, aby poskytovaly vysoký komfort našim makléřům a zárověň jsme se snažili, aby se u nás každý klient cítil dobře.


Protože majitelé licence jsou bílinští a na tomto městě jim záleží, otevřeli v Bílině, Wolkerově ulici č.p. 77 (naproti pivovaru), v září 2018 pobočku. Prostory museli zrekonstruovat, protože dům sloužil dlouhá léta jako herna. Cílem bylo být blíže klientům.

 
Kancelář v Duchcově, Masarykově ulici 112/11, byla otevřena 1.7.2021. Prostory prošly rekonstrukcí, kterou provedlo město Duchcov. Cílem je vytvořit místo pro setkávání s klienty v důstojných prostorách s příjemnou atmosférou.

Čtvrtou pobočku jsme pro Vás otevřeli v Oseku, Klášterní náměstí v listopadu 2022.


Naše mise


Dlouhodobě se snažíme kultivovat realitní trh a poskytovat  služby na vysoké úrovni tak, jak jsme to viděli v USA, kde byla společnost RE/MAX založena. Největší odměnou za odvedenou práci jste Vy, spokojený klient, který se vrátí, nebo naší kancelář doporučí svým blízkým. Za dobu našeho působení jsme také získali spoustu ocenění a to nejen tuzemských, ale i zahraničních. Neusínáme ale na vařínech a snažíme se své služby neustále zlepšovat. V posledních letech se také věnujeme různým charitavním projektům, o kterých vás informujeme na sociálních sítích a těchto stránkách.

0acf2yue.jpeg