Realitní kancelář Bílina

O nás...

O Vás a Vaše nemovitosti pečujeme od roku 2008!
Jsme realitní kancelář, zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí. 

Naší hlavní kancelář najdete v Teplicích, KRUPSKÉ ulici č. 30.

Kancelář v Bílině, Wolkerově 77 (naproti pivovaru), jsme otevřeli v září 2018. Prostory jsme museli zrekonstruovat (viz foto níže), protože dům sloužil dlouhá léta jako herna. Cílem bylo vytvořit místo pro setkávání s klienty v důstojných prostorách.

O naší práci...

Vaše nemovitosti chceme prodat za nejvyšší možnou cenu a snažíme se, aby jste byli z našich služeb nadšeni.

Dlouhodobě se snažíme kultivovat realitní trh a poskytovat  služby na vysoké úrovni tak, jak jsme to viděli v USA, kde byla společnost RE/MAX založena. Největší odměnou za odvedenou práci jste Vy, spokojený klient, který se vrátí, nebo naší kancelář doporučí svým blízkým. Za dobu našeho působení jsme také získali spoustu ocenění a to nejen tuzemských, ale i zahraničních. Neusínáme ale na vařínech a snažíme se své služby neustále zlepšovat. V posledních letech se také věnujeme různým charitativním projektům, o kterých vás informujeme na sociálních sítích a těchto stránkách. 


O Bílině...

Město Bílina leží mezi Teplicemi a Mostem, cca 90 km od Prahy, kam se pohodlně dostanete po dálnici D8. 

Bílina má velmi bohatou občanskou vybavenost. Najdete zde několik mateřských a základních škol, gymnázium, obchody (např. Albert, Penny, Lidl, Tesco,...). Na samotném náměstí je pak spousta drobných obchůdků a služeb (švadlenka, řeznictví, fotograf, kosmetička, holič, obchod s bižuterií,...) úřady a pošta, banky, restaurace a cukrárna.

Dále má spoustu možností, jak se sportovně vyžít. Například v krytém zimním stadionu, na atletickém stadionu, v plavecké hale a v létě pak hojně využívané koupaliště na Kyselce.

Bílina je také proslulá díky Bílinské kyselce. Relaxovat pak můžete např. v lázeňském parku, kde dá posedět ve stylové restauraci "Kafáč".

Jednotlivá sídliště mají pak k dipozici menší obchody s potravinami a drobné služby.

Město má také svou Hornickou nemocnici s poliklinikou. Nemusíte tedy dojíždět za zubařem, dětským lékařem, očním nebo kožním. A to je jen malý výčet odborných pracovišť.

Bílina je bohatá i na kulturu. Jen namátkou má vlastní divadlo a letní scénu.


Naše kancelář po rekonstrukci...Původní stav kanceláře...Než se k nám vydáte prosíme, abyste si ověřili naší přítomnost v kanceláři předem, nejlépe telefonicky. 

Telefon: +420 731 618 492


Realitní kancelář Bílina, Wolkerova 77 (naproti pivovaru)           
Milan Vršecký CRM ISO 
Majitel kanceláře RE/MAX Synergy 
Mobil:  +420 731 618 492  
E-mail: milan.vrsecky@re-max.cz

Naše centrála Teplice

Pobočka DuchcovDůležité informace:

Provozní běžný účet:
Číslo účtu pro tuzemské platby: 223463117/0300
IBAN pro zahraniční platby: CZ67 0300 0000 0002 2346 3117
BIC/SWIFT: CEKOCZPP

Depozitní účet:
číslo účtu pro tuzemské platby: 223463360/0300
IBAN pro zahraniční platby: CZ05 0300 0000 0002 2346 3360
BIC/SWIFT: CEKOCZPP

Depozitní účet je určen výhradně pro složené zálohy (depozita) od klientů. Prostředky složené na tomto účtě jsou evidovány odděleně a realitní kanceláře RE/MAX nesmí tyto prostředky používat ke svému hospodaření či jakýmkoli jiným účelům. Centrála společnosti RE/MAX provádí pravidelné audity dodržování těchto požadavků a jejich porušením může dojít k odebrání licence RE/MAX.


Zeptejte se na cokoli
REALITNÍ KANCELÁŘ TEPLICE - CENTRÁLA RE/MAX Synergy


REALITNÍ KANCELÁŘ TEPLICE - CENTRÁLA RE/MAX Synergy

Krupská 30, Teplice

Telefon: +420 731 618 492

E-mail: synergy@re-max.cz

Web: www.remaxteplice.cz