Dušan Mašín


Telefon: +420 603 248 518

dusan.masin@re-max.czMám radost z toho co dělám

Mohu nabídnout Vám, svým klientům nejen velmi odborný, ale také osobní přístup, kdy jsem schopen řešit většinu situací, které obchod s nemovitostmi přináší, a případně využít zázemí silného týmu, kterým rozhodně je RE/MAX se všemi svými makléři. Velmi si vážím svých kolegů a jsem na značku RE/MAX pyšný.

A proč mám radost ze své práce? Především sdílím společnou radost se svými klienty v okamžiku, když se celý obchod podaří uzavřít a já se stávám i součástí jejich dalšího života. Podání ruky na závěr, poděkování a oboustranná radost z realizace obchodu se stalo úžasnou součástí mého života a to je ta „moje radost“.

Pokud jste Vy, nebo Vaši blízcí v situaci, kdy chcete řešit situaci s Vašim bydlením, nebo s nemovitostmi obecně, rád se s Vámi setkám a jistě najdeme společně řešení.

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2011. 


 Certifikáty a ocenění

Certifikovaný makléř SilverReference od klientů:

"Vážený pane Vršecký, 

S manželem už dlouhé týdny obcházíme nemovitosti a setkáváme se s velice různou úrovní kvality makléřů. V úterý jsem absolvovala prohlídku bytu v Ústí s panem Mašínem a manželovi jsem posléze řekla, že bych nemovitost koupila už jen pro jeho skvělý výkon. Od prvního telefonátu byl velice ochotný, příjemný, před schůzkou potvrzoval termín emailem, na místě ve proběhlo načas, byl informovaný a skvěle připravený.   Obecně musím říct, že prohlídky s RE/MAX svou kvalitou převyšují standard trhu a cítíme se jako klienti ctění. Bohužel jinde makléři hřeší na situaci trhu, kdy v podstatě stačí, aby nemovitost odemkli a jinak se takřka vše prodá samo. Cením si, že u Vás i v této době držíte profesionální laťku.   Děkuji a přeji mnoho spokojených prodávajících i kupujících.   S pozdravem Zuzana Blažková, MSc. " (8.7.2021)

"Vážený pan Dušan Mašín je naprostý profesionál. Je to skvělý člověk. Jeho přístup, jednání, slušnost, ochota, vtip a pokora - naprostá paráda! Chválím, chválím, chválím.."

"velice schopný,milý makléř,který se jen tak asi nevidí,vše vyřídil k naší naprosté spokojenosti,budem doporučovat všem lidem.Jinak si myslím,že celá Vaše realitní kancelář je velice šikovná a opravdu jsem byla velice překvapena ochotou .Děkuji Vám všem a hlavně p.Dušanu Mašínovi. Businská Jana"

"Slušné jednání, výborná průběžná informovanost o prodeji, spolehlivost. "

"rychlé a bezproblémové jednání, je velice ochotný, vše zařídil včetně přehlášení energií, mohu ho doporučit"

"vynikající,perfektní,velice ochotný,obětavý,prostě člověk na svém místě,"