Dušan Mašín


Telefon: +420 603 248 518

dusan.masin@re-max.czMám radost z toho co dělám

Mohu nabídnout Vám, svým klientům nejen velmi odborný, ale také osobní přístup, kdy jsem schopen řešit většinu situací, které obchod s nemovitostmi přináší, a případně využít zázemí silného týmu, kterým rozhodně je RE/MAX se všemi svými makléři. Velmi si vážím svých kolegů a jsem na značku RE/MAX pyšný.

A proč mám radost ze své práce? Především sdílím společnou radost se svými klienty v okamžiku, když se celý obchod podaří uzavřít a já se stávám i součástí jejich dalšího života. Podání ruky na závěr, poděkování a oboustranná radost z realizace obchodu se stalo úžasnou součástí mého života a to je ta „moje radost“.

Pokud jste Vy, nebo Vaši blízcí v situaci, kdy chcete řešit situaci s Vašim bydlením, nebo s nemovitostmi obecně, rád se s Vámi setkám a jistě najdeme společně řešení.

Člen týmu RE/MAX Synergy od roku 2011. 


 Certifikáty a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně
Reference od klientů:

"Vážený pan Dušan Mašín je naprostý profesionál. Je to skvělý člověk. Jeho přístup, jednání, slušnost, ochota, vtip a pokora - naprostá paráda! Chválím, chválím, chválím.."

"velice schopný,milý makléř,který se jen tak asi nevidí,vše vyřídil k naší naprosté spokojenosti,budem doporučovat všem lidem.Jinak si myslím,že celá Vaše realitní kancelář je velice šikovná a opravdu jsem byla velice překvapena ochotou .Děkuji Vám všem a hlavně p.Dušanu Mašínovi. Businská Jana"

"Slušné jednání, výborná průběžná informovanost o prodeji, spolehlivost. "

"rychlé a bezproblémové jednání, je velice ochotný, vše zařídil včetně přehlášení energií, mohu ho doporučit"

"vynikající,perfektní,velice ochotný,obětavý,prostě člověk na svém místě,"