+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

2.jpeg

Prodej bytu 3+1, Litoměřice

Prodej bytu 3+1 - Alfonse Muchy - Litoměřice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě v Litoměřicích – v ulici Alfonse Muchy.
Byt je umístěn v posledním patře revitalizovaného panelového domu s výtahem a nabízí exkluzivní výhled na České středohoří.
Byt prošel před lety částečnou rekonstrukcí, koupelnové jádro je ale původní. Nabízí tedy novým majitelům rekonstrukci dle vlastních představ i s možností úpravy dispozic bytu.
Byt je velmi dobře prostorově řešen – velká vstupní předsíň se šatnou, prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelna, toaleta a dva samostatné pokoje - z jednoho je vstup na velký balkon, který je přes oba pokoje.
K bytu náleží také komora na chodbě a sklepní kóje.
Celý dům prošel celkovou revitalizací týkající se především zateplení opláštění budovy, domovních rozvodů, vstupních vchodových dveří, výtahu a společných prostor.
Tato lokalita je velmi vyhledávaná jak pro svou dostupnost do centra města, tak pro blízkost přírody (Jiráskův park - lesopark Mostná), tak i škol, školek, sportovišť.

Pro více informací a prohlídku tohoto bytu kontaktujte makléřku nabídky.

Cena: 3 200 000 CZK / za nemovitost  

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

ND - 5771Makléř nabídky


999220_6301295_photo_detail_w.png

Hana Kuncová


+420 734 891 698

hana.kuncova@re-max.cz

Více o makléři


Pokud máte zájem o bližší informace o nemovitosti, vyplňte formulář.