+420 731 618 492

731 618 492 
napište nám

remax_ham-1.svg
Zavolejte nám
icon-search-gray.svg

×

1.png

Prodej domu 79 m², Vinařice

Prodej poloviny RD ve Vinařicích

Nabízíme k prodeji polovinu dvougeneračního rodinného domu v obci Vinařice, okres Mladá Boleslav. Nemovitost nachází se na parcele o celkové velikosti 622 m², ve velmi klidné lokalitě na okraji obce s výhledem do kraje, dojezdová vzdálenost do Mladé Boleslavi je autem okolo 10 - ti minut.
Dům je patrový, cihlový, zateplený, jsou v něm dvě samostatné oddělené bytové jednotky, k dispozici je bytová jednotka 3+1 s lodžií v prvním patře o výměře 79 m2, dále technické prostory v suterénu domu, společná zahrada a prostor pro parkování před domem.
Vnitřní dispozice domu nabízí kuchyň, koupelnu s vanou, oddělené WC a 3 samostatné pokoje, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Z bytové jednotky je rovněž přístup do půdních prostor, které jsou vhodné jako skladovací prostor, případně pro příležitostné přespání pro návštěvy. V celém bytě jsou plastová a střešní okna, v koupelně a na WC je položena dlažba, v ostatních místnostech je položeno PVC. Topení v bytě zajišťuje plynový kotel v suterénu domu, teplou vodu zajišťuje bojler v koupelně, kde je také k dispozici otopný žebřík. Stav objektu je velmi dobrý, což znamená, že nový majitel nemusí předem řešit žádné stavební úpravy či renovace. Bytová jednotka není vybavena, ale nabízí novému majiteli možnost vlastního zařízení dle vlastních představ. Odpad je řešen pomocí septiku.
Pokud máte zájem o prohlídku této zajímavé nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace či domluvíme termín prohlídky a případně zajistíme financování prostřednictvím hypotečního specialisty.


Cena: 3 299 000 CZK / za nemovitost    

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.Makléř nabídkyPokud máte zájem o bližší informace o nemovitosti, vyplňte formulář.